Mam 7 – letniego syna o imieniu Jack. Rozpoznano u niego ADHD, zaburzenia zachowania, psychopatologię i empathetic. Przepisano mu 3 tabletki Dexamphetaminy dziennie. Poznałam sok noni dwa miesiące temu poprzez mojego przyjaciela Richarda, który mówił, że pije 45ml dwa razy dziennie. W czasie dwóch miesięcy picia noni całą rodziną zauważyliśmy dużą zmianę u Jack’a. Poprzednio Jack był szczęśliwy jak mógł spać 5 godzin w nocy, teraz śpi nie przerywanym snem 10 do 12 godzin. Jest teraz bardziej odprężony i ma lepszą koncentrację. Jacka z powodu zachowania przenosiliśmy ze szkoły do szkoły z powodu zachowania. W ciągu dwóch miesięcy od rozpoczęcia picia soku noni, Jack przyniósł do domu główną nagrodę i nagrodę zasługi ,,za myślenie przed podjęciem działania,, i ,,za rozmowę przy stole,, , o czym nigdy przedtem nie śniłam. W końcu znaleźliśmy coś co pomogło Jack’owi. Dziękuję za sok noni.

--Mychelle W., AUS 30 października 2000

 

Mój dwunastoletni syn przestał brać Ritalin i zastąpił go sokiem noni. Od roku nie bierze leków. Znacznie lepiej daje sobie radę w nauce. Nauczyciele są zdumieni jego wynikami.

--Ron & Juanita L., USA 30 czerwca 2000

 

Sok noni pomógł zmniejszyć ciśnienie krwi męża i pomaga kontrolować symptomy ADHD u mojej 10-letniej córki.

--Suzanne P., USA 2 kwietnia 2001

 

Piję sok noni od tygodnia. Objawy alergii są łagodniejsze a poziom cukru we krwi opada. Polepszyła mi się pamięć i poprawiła się moja koncentracja. Mam też więcej energii.

--Terri F., USA 21 kwietnia 2001

 

Noni jest wspaniałe! Poprawiło stan moich dziąseł, martwej skóry na stopach, artretyzm, ciśnienie krwi, ADHD moich dzieci i mój styl życia !

--Patricia J., CAN kwiecień 2001

Informacje umieszczane na tej stronie służą wyłącznie do celów edukacyjnych, a nie do stawiania diagnozy, rozpoznawania czy sugerowania sposobów traktowania różnych chorób. Stan zdrowia i wszelkie jego zaburzenia winny być konsultowane z właściwymi służbami medycznymi. Nie jest celem tej witryny udzielanie medycznych rad, zalecanie środków bądź branie odpowiedzialności za osoby które decydują się spróbować na sobie.