Mój syn ma od dziecka alergię wziewną i pokarmową i z tego względu jak dowiedzieliśmy się o soku noni, od razu zdecydowaliśmy się na kurację tym sokiem. Po około 3 miesiącach picia soku syn przestał brać jakiekolwiek leki wziewne i maści sterydowe. Jeśli wychodziły jakiekolwiek skórne objawy alergii, to syn robił sobie okłady z soku noni i po krótkim czasie pięknie wszystko schodziło bez potrzeby ingerencji leków.

--Tomasz S., Polska, październik 2008

 

 

 

Przez wiele lat miałam problemy alergiczne. Brałam różne lekarstwa, m.in. Zyrtec . Dzięki Noni nie muszę już brać żadnych lekarstw (piję sok Noni około półtora roku). Zauważyłam też że mam więcej energii.

-- Krystyna G., Polska, marzec 2009

 

 

 

Od 13 lat cierpię na sezonowe alergie. Zwykle zaczynają się w marcu a kończą we wrześniu. Rozpoczęłam picie soku noni w grudniu 2001 i w marcu 2002 zauważyłam, że objawy mojej alergii minęły! Nie kicham i nie pociągam nosem. Normalnie wącham od kiedy piję sok. Spróbowałam każdego rodzaju leku na alergię włącznie z różnymi przepisywanymi przez lekarza. Ten rok jest pierwszy w którym czuję ulgę.

Cierpię także na chorobę przyzębia i mam kilka głębokich kieszeni. Zwykle biorę małą dawkę soku noni i trzymam w ustach zanim przełknę. Ostatnio miałam mierzone kieszonki dziąsłowe i byłam zdumiona widząc zmniejszone odczyty. Dentystka pomyślała że niewłaściwie odczytała i kazała skontrolować odczyt doktorowi. Jego także odczyt zaskoczył.

--Louise M., USA 31 sierpień 2002

 

 

Moja żona ma alergię na sierść kotów i psów, kiedy znajdowała się w jakimś pomieszczeniu w pobliżu kota lub psa momentalnie zaczynała kichać. Zaczęła się u niej już rozwijać astma. Kilka tygodni wcześniej zamówiła sok noni dla mnie ze względu na moje nadciśnienie, ale jej nie smakował więc sama go nie chciała pić. Kiedy będąc u znajomych zaczęły się jej alergiczne problemy zauważyła że nie zabrała ze sobą inhalatora. Pamiętając o tym, ze żona powiedziała ze nie będzie pić soku Noni, szepnąłem przyjaciołom „Dajcie jej mały „strzał” Noni”. Nie mogła zaprotestować, wypiła ok. 30 ml soku Noni i mniej więcej po minucie wszystkie objawy alergiczne zniknęły. Ciężko nam było to zrozumieć. Przyjaciel powiedział – „Widzieliśmy mały cud”. Od tej pory żona regularnie pije sok noni z Tahiti.

--Andre B., Kanada październik 2003

 

 

 

Piję sok noni od tygodnia. Objawy alergii są łagodniejsze a poziom cukru we krwi opada. Polepszyła mi się pamięć i poprawiła się moja koncentracja. Mam też więcej energii.

--Terri F., USA 21 kwietnia 2001

 

 

 

Już nie mam migrenowych bólów głowy. Mam więcej energii. Moje alergie na prawie wszystko odchodzą. A najbardziej podniecającą rzeczą jest to że w końcu uwalniam się od nadwagi , której nabrałam z powodu bezczynności po wypadku podczas jazdy na nartach 3 lata temu. Czuję ochotę na to co robiłam w wieku 20 lat. Teraz mam 42 lata. Sok dał mi możliwość takiego życia jak za moich dobrych czasów.

-Lisa T., USA 26 marca 2000

 

 

 

Z powodu alergii na mojego kota, zaczęłam 4 lata temu pić sok noni. Kiedy kupiłam mojego syjamskiego kociaka, natychmiast zaczęłam kichać. Oczy łzawiły i stawały się czerwone i obrzmiałe. Stan pogorszył się do tego stopnia, że nabawiłam się zapalenia oskrzeli i początków astmy z cowieczornym charczeniem od przeciążonych płuc. W końcu musiałam odwiedzić doktora, który przepisał mi 4 różne recepty, które spełniły swoje zadanie. Gdy leki się skończyły, nie chciałam znów ponosić dużego wydatku związanego z ich zakupem ( każdego miesiąca) ponieważ nie miałam pokrycia na nie z mojego zdrowotnego ubezpieczenia. Po tym czasie zdecydowałam się spróbować soku noni i powoli zaczęłam odczuwać ulgę od moich objawów alergii! Piłam sok kilka miesięcy i poczułam 99.9% ulgi alergii na kota. Teraz mamy w domu 2 syjamskie koty i nie mam z tego powodu żadnego problemu ze zdrowiem.

Sok noni jest wspaniały! To jest bezpieczniejszy sposób niż zażywanie pigułek i używanie inhalatorów! Sok noni jest naturalny i dzięki temu czuję się lepiej w wielu innych obszarach. Mam więcej energii i nie bolą mnie wreszcie plecy. Reasumując, sok jest wspaniałym dodatkiem wspierającym organizm na poziomie komórkowym.

--Bonnie C., USA , 15 luty 2002

 

 

 

 

 

U mojego syna, gdy miał 3 lata, rozpoznano astmę i alergie. Przepisano mu ventolin i musiał używać inhalatora. Oba te środki powodowały ze stawał się nerwowy, trząsł się i dosłownie szalał. Zdecydowaliśmy się spróbować soku dając mu 1 uncję każdego ranka. W ciągu kilku dni poczuł się wspaniale! Minęły dwa lata i od tej pory nie brał żadnego leku! Każdego dnia oczekuje na swoją porcje soku noni!

--C.P. USA, kwiecień, 2001

 

 

 

Odkąd piję sok noni, mam więcej energii. Alergie minęły. Moje włosy mają z powrotem naturalny błyszczący wygląd.

--Ester K., USA kwiecień 2001

 

 

 

Przez wiele lat życia brałem zastrzyki na alergie oraz dużo pigułek. Kiedy miałem 20 lat, pewien lekarz powiedział mi że mam chroniczny nieżyt nosa i że nie ma niczego co uwolniłoby mnie od tej dolegliwości na stałe. Jednak gdy zacząłem pić sok noni przestałem kichać, pociągać nosem i stale płukać gardło - wiosną, latem i jesienią. Moja potrzeba brania zastrzyków też zmalała. Teraz mogę oddychać jak nigdy przedtem a kiedy wchodzę po schodach nie dyszę. Kilka lat temu musiałem zatrzymywać się po drodze. Negatywne uczucie bezdechu podczas ćwiczeń się zmniejszyło, a także zacząłem znacznie więcej chodzić.

--Charles S., USA 9 czerwca 2002

 

 

 

Moja siedmioletnia córka cierpiała od urodzenia na neurodermatozę i alergie. Po około sześciu miesiącach picia soku noni nie ma już z tym problemów. Od tego czasu jestem szczęśliwa i całkowicie przekonana do tego cudownego soku.

--Karin C., Niemcy, kwiecień 2001

 

Śpię lepiej, mam dużo więcej energii i wytrzymałości a także nie mam już alergii na psią i kocią sierść.

--Francois H., Szwajcaria, 21 kwietnia 2001

 

 

 

Cierpiałam na straszliwe alergie ponad 25 lat - włącznie z alergiami na sierść psa i kota, pleśń, kurz, pyłki drzew i traw itd. Bardzo rzadko doznawałam uczucia ulgi. Moja przyjaciółka i współpracowniczka dała mi butelkę soku noni by sprawdzić czy mi pomoże. Doświadczyłam ulgę już w ciągu pierwszych 48 godzin a po czterech dniach moje alergie zupełnie znikły! To było 3 miesiące temu a teraz nie ma nawet śladu moich alergii mimo tylu lat cierpienia. Oprócz tego, że wyzwoliłam się całkowicie z alergii, moje ogólne zdrowie i samopoczucie też się bardzo poprawiło. Jestem bardzo wdzięczna mojej przyjaciółce i noni za zmianę mojego życia!

--Holly C., USA 10 czerwca 2002

 

 

 

Miałem bardzo ostre alergie i byłem na sterydach przez 10 lat. Ciśnienie krwi także mi się podniosło. Od kiedy piję sok noni nie potrzebuję zastrzyków i nie biorę żadnych leków na alergię. Ciśnienie krwi się ustabilizowało i jest na normalnym poziomie. Czuję się wspaniale cały czas i nigdy od tej pory nie byłem chory. Dziękuję Bogu za sok noni.

--Gerald H., USA 21 kwietnia 2001

 

 

 

Mój syn miał ostre alergie i chociaż próbował różnych produktów, nic się nie poprawiało. Jednak kiedy zaczął pić noni, błyskawicznie jego stan się poprawił. Jestem wdzięczna za ten prezent od Boga.

--Takeru, Japonia 14 kwietnia 2003

 

 

 

Moja droga przyjaciółka, która wiedziała że jestem ciągle zmęczona i zdekoncentrowana, zaproponowała mi noni. Byłam ogromnie sceptyczna ale zdecydowałam się spróbować. Po tygodniu picia soku przez całą moją rodzinę wzrosła nasza energia i wszyscy poczuliśmy lepiej. Po około trzech tygodniach z powodu lenistwa przestałam picie soku podobnie jak to robię z witaminami z mojej apteczki, na które wydałam przez wiele lat setki dolarów. Moja córka kontynuowała codzienne picie soku. Od czasu jej urodzenia obie brałyśmy leki na alergię i strasznie cierpiałyśmy kiedy któregoś zabrakło. Leki się skończyły i zanim kupiłam następne alergia wróciła. Budziłam się z mokrymi oczyma, bez głosu z bólem zatok. Taki stan trwał tygodniami. Byłam w tak marnym stanie że nawet musiałam opuścić dwa dni pracy z tego powodu. Córka jednak, nigdy nie przestała pić soku. Nawet podobało jej się to, że musiałam wycierać mój nos podczas gdy ona nie musiała, ponieważ piła noni! Cóż można więc dodać? Wszyscy powróciliśmy do codziennego picia noni i czujemy się O WIELE LEPIEJ!!

--Helenmarie J., USA 11 kwietnia 2003

 

 

 

Mój kręgarz zaproponował mi noni około trzy lata temu ponieważ miałem straszny problem z alergią. Chodziłem przedtem do alergologów lecz to nic nie dawało. Piłem sok przez trzy miesiące zanim zauważyłem zmianę w moim zdrowiu. Największe ataki alergii miałem przy kontakcie z suchym sianem, kotami, dymem papierosów, pyłkami. Byłem stale ,,zapchany,,. Gdy przebywałem w pobliżu siana albo kotów moje oczy stawały się obrzmiałe i swędzące przez kilka dni i miałem natychmiastowy atak astmy. Teraz moje alergie w 99% zupełnie minęły; nie mam żadnemu problemowi będąc w pobliżu w.w. i regularnie mam kontakt z sianem i końmi… żaden problem! Na początku byłem nadzwyczaj sceptyczny ale jestem teraz żywym dowodem, że noni pracuje.

--Jackie, USA 14 maja 2003

 

 

 

Sok noni wrócił mi jakość życia i mogę teraz dzielić się informacją na temat tego cudu natury z innymi po 25 latach dokuczliwych alergii i problemów z oddychaniem. Uwielbiam opowiadać że sok noni uczynił dla mnie to czego nie zdziałały lata leków na receptę i mnóstwo produktów medycyny naturalnej.

--Nicole B., Canada, 25 styczeń 2002

 

 

 

Mojego dwuletniego syna podczas weekendu dziadek poczęstował ananasem. W niedzielę rano synek był ledwo żywy. Leżał w łóżku pokryty wielkimi czerwonymi swędzącymi plamami. Miałam końcówkę płynu galman, który pomaga na swędzenie. Zdecydowałam się zastosować jednak sok noni przez namoczenie jego skóry, używając do tego gazy i kładąc go na ręczniku. Robiliśmy kompresy z soku noni co 2 do 3 godzin, oraz dawaliśmy mu sok do picia. W poniedziałku rano już nie miał plam na ciele i biegał jak typowy 2 letni chłopiec.

--Sharon S., AUS 11 luty 2002

 

 

 

Miałem alergię na spożywanie owoców morza. Dowiedziałem się o tym mając pięć lat i od tej pory przez 23 lata nie jadłem żadnych owoców morza. Puchłbym bez przerwy i czułbym się kiepsko. Po piciu soku noni przez pięć tygodni zdecydowałem się jednak spróbować zjeść owoce morza. Zjadłem owoce morza już sześć razy w ciągu poprzedniego miesiąca i nie miałem żadnych oznak złej reakcji na nie! To wręcz nieprawdopodobne.

--Shawn L., USA 8 stycznia 2003

 

 

 

Myślałam że to niemożliwe żeby sok z jednego naturalnego owocu mógł działać w ten sposób w jaki działa sok noni. Potrzebowałam pomocy na moje alergie i dlatego kupiłam noni. Mam alergię na wszystkie drzewa i trawy. Trzy dni po rozpoczęciu picia soku nie miałam już żadnych objawów alergii. Od tej pory nie mam już problemów z alergiami. Dzięki codziennemu piciu soku noni mój organizm uodporniłam na alergie, oraz wzmacniam swój system odpornościowy.

--Sui-Linn C., USA 21 kwietnia 2001

 

 

 

Cierpiałem cały rok na alergie na różne typy tkanin. Standardowe leki antyalergiczne dawały mi albo małą albo żadną ulgę. Mój doktor przepisał mi wtedy steryd, który brałem przez około szesnaście lat. Miewałem częste ataki alergii trwające kilka dni. Zacząłem picie soku noni i po około sześciu miesiącach ataki alergii pojawiały się o wiele rzadziej i nie były takie dokuczliwe. Już od około trzech lat nie muszę używać leków. Każdy letni wietrzyk jest teraz dla mnie, jestem bardzo szczęśliwy i zachwycony tym co sok noni uczynił. Jestem też wdzięczny przyjacielowi który pomyślał o mnie aby mi opowiedzieć o soku noni.

--Tim H., Canada 28 czerwca 2003

 

 

Mam alergie prawie na wszystko. Zawsze miałam swędzące, wodniste oczy i katar. Nie mogłam nigdzie iść bez kleenexu. Stał się moim stałym towarzyszem do czasu kiedy ktoś mądry opowiedział mi o soku noni. Już po pierwszym tygodniu zużywania tego soku nie musiałam korzystać z kleenexu. Moje alergie przeszły zupełnie. Dziękuję Panie za stworzenie dla nas tego cudownego owocu.

--Vanessa N., CAN 12 luty 2002

 

 

 

Piję sok noni i muszę powiedzieć, że moja energia i stan ducha podniosły się od pierwszego dnia. Mój partner, który też pije sok już nie cierpi na objawy alergii i uciążliwy kaszel który zawsze miał! Jakim darem jest ten sok!!!

--Janet K., USA 12 listopad 2002

 

 

 

 

 

Nigdy nie znałam produktu, który by tak działał jak sok noni. Rok temu, miałam chroniczne zapalenie oskrzeli, straszne alergie, problemy z zatokami, artretyzm w obu kolanach i rękach, problem z dwoma dyskami w dole pleców i ból ramion i szyi. Lekarze mówili mi że potrzebowałam zamian chirurgicznych kolana już ponad 20 lat temu ale obecnie nie byłam na operację dobrym kandydatem z powodu mojego wieku. Zalecano mi jakieś leczenie i przebywanie w cieple. Dowiedziałam się, że moje życie nigdy nie będzie lepsze niż było obecnie i że muszę żyć z ciągłym bólem i 75 kilogramami wagi której nabrałam przez lata bezczynności i bólu.

Przyjaciel skierował mnie do Dr Henry by pomógł mi na ból kolana. Po paru miesiącach leczenia, doktor mówił mi że potrzebuję dużo chodzić dla ćwiczeń (było to dla mnie trudne) i wyciągać się na podłodze. Śmiałam się z niego i mówiłam mu że gdybym położyła się na podłodze to już nigdy nie wstałabym. Zaczynałam chodzenie i rozciąganie na moim łóżku. Podczas kuracji Dr. Henry po około 4 miesiącach, zaproponował mi sok noni. Zaczęłam branie 4 uncji (60ml) dziennie (2 uncje rano i 2 uncje wieczorem). Wyniki okazały się zaskakujące.

Wkrótce miałam więcej energii i zaczęłam robić więcej rzeczy niż mogłam robić w ostatnich latach. Artretyzm w moich rękach odchodził, i już nie miałam jakichkolwiek oznak zapalenia oskrzeli. Wstrzymałam branie 3 Tavist D’s dziennie na moje zatoki i alergie ponieważ moje zatoki i problemy z alergią minęły. Odczułam ulgę od bólu, w moich kolanach, dole pleców, ramionach i szyi. Najbardziej ekscytuję się tym , że po około 7 miesiącach picia soku noni, mam dużo energii i ulgę od bólu a także schudłam o 25 kilo. Dwa razy dziennie wyciągam się na podłodze, chodzę 4 razy na tydzień po 30 minut i gimnastykuję się 2 godziny dziennie, 4 razy w tygodniu. Jeszcze rok temu, nie mogłam się nawet podnieść. Mogę pracować 12 godzin dziennie, 5 - 6 dni w tygodniu. Wstaję około 5 rano każdego ranka i idę do łóżka około godz. 23 każdej nocy. Czuję się świeżo i bez zmęczenia zupełnie odwrotnie niż to było przedtem.

Ten produkt ma cudowne własności które mogą pomagać tak wielu ludziom. Chcę dzielić się tym z wszystkimi z którymi rozmawiam. Dziękuję Bogu za stworzenie tego cudownego owocu. Chcę podziękować Dr Henry za podzielenie się tym sokiem ze mną, który zabrał stały ból i dał mi nowe nastawienie i całkiem nowe życie.

--Diane T., USA 29 marca 2001

 

 

 

Przez siedem miesięcy miałam miesiączkę, która się nie zatrzymywała. Byłam u mojego ginekologia, który przepisał mi pigułki. Po 3 miesiącach brania pigułek mój stan się nie poprawiał i poszłam ponownie do mojej lekarki żeby mi pomogła. Wtedy ginekolog zdecydowała że muszę zacząć brać różne inne leki. Nie chcąc brać tych ,,prochów'' z powodu ich skutków ubocznych zaczęłam szukać rozwiązania moich problemów w Internecie. Przyjaciel moich rodziców opowiedział im kiedyś o soku noni i dostarczył mi informację na ten temat do mojego biura. Po przeczytaniu różnych historii, zaczęłam pić sok. Po pięciu dniach picia jednej uncji dziennie moje krwawienie zatrzymywało się. Wtedy zauważyłam także, że nie potrzebuję brać moich leków na alergię które używałam od kilku lat i mój żołądek zaczął pracować normalnie. Nie piłam już galonów pepto. Miałam więcej energii niż kiedykolwiek przedtem i lepiej spałam. Nigdy nie czułam się tak dobrze. Teraz cała moja rodzina pije sok a także moje konie i mój pies. Wszyscy mamy swoje doświadczenia aby opowiadać o "soku". Codziennie dziękuję Bogu za to co dla nas uczynił.

--Jo Lee C., USA 25 luty 2003

 

 

 

Dwadzieścia jeden lat uprawiałem wschodnie sztuki walki, a ostatnie cztery lata szczególnie Gracie Jiu-Jitsu. Moje stawy i ciało było zawsze obolałe do tego stopnia, że musiałem brać leki przeciwbólowe 3-4 razy na dzień. Po sześciu dniach picia soku noni, nie potrzebuję już żadnych leków. Nie używam już także żadnych leków ani inhalatorów na alergie. Jakie wspaniałe uczucie! Nie odczuwam potrzeby brania leków. W mojej lodówce zawsze będzie butelka soku noni.

--Jason B., USA 8 lipiec 2003

 

 

Informacje umieszczane na tej stronie służą wyłącznie do celów edukacyjnych, a nie do stawiania diagnozy, rozpoznawania czy sugerowania sposobów traktowania różnych chorób. Stan zdrowia i wszelkie jego zaburzenia winny być konsultowane z właściwymi służbami medycznymi. Nie jest celem tej witryny udzielanie medycznych rad, zalecanie środków bądź branie odpowiedzialności za osoby które decydują się spróbować na sobie.