Artretyzm - NONI:

 

Kiedy piłem pierwszy raz sok noni nie miałem pojęcia co to jest! Zalecono mi go z powodu mojego artretyzmu. Tymczasem dzięki niemu zaszły w moim organizmie wielkie pozytywne zmiany. Ból opuścił mnie po czterech dniach! Nie mam problemu z zatokami, mogę spać lepiej i jem mniej! Moja pamięć i mój wzrok się poprawiły. Również stan mojej skóry poprawia się cały czas. Mogę pracować siedem pełnych dni w naszym własnym sklepie.

--Jan R., Australia 21 kwiecień 2001

 

 

 

Moja szwagierka była niemal całkowicie unieruchomiona z powodu artretyzmu. Po wypiciu soku noni zaczęła normalnie chodzić.

--John L., USA 30 czerwca 2000

 

 

 

Półtora roku temu cierpiałam na bóle i sztywności osteoartretyczne. Nie spałam dobrze od kilku lat. Moja przyjaciółka poprosiła żebym do niej przyszła dowiedzieć się o soku noni. Ona powiedziała, że to jej bardzo pomogło. Byłam bardzo sceptyczna, ale poszłam. Informacje o soku, o którym wcześniej nie słyszałam, bardzo mnie zachwyciły, szczególnie badania, które były na nim robione. Wróciłam do domu z butelką i tamtej nocy zaczęłam picie soku. W ciągu trzech dni poczułam się zupełnie inaczej. Ból i sztywność zupełnie minęły. Zaczęłam spać jak nastolatka. Poziom mojej energii znacznie się poprawił.

--Mark i Lynda W., USA 17 luty 2002

 

Po piciu soku noni przez 4 miesiące, nie muszę już brać leków na ciśnienie krwi i nieregularne bicie serca. Mój artretyzm jest o wiele łagodniejszy, i złagodniały mi powikłania jakich nabawiłem się po trzech wylewach w 1997r. Jestem absolutnie szczęśliwy!

--Charlie H., USA 11 listopada 2002

 

 

 

Przez trzy i pół roku cierpiałem na artretyzm w większości moich stawów. Był tak dokuczliwy, że przez te lata budziłem się w środku nocy w ogromnym bólu i również z tego powodu cierpiałem na bezsenność. Bywały takie okresy że mogłem podnieść się z łóżka zaledwie na kilka dni. Po trzech tygodniach picia noni ból minął i teraz bardzo dobrze śpię. Gorąco polecam ten produkt wszystkim cierpiącym na tą osłabiającą chorobę. Dziękuję.

--Joe, USA 26 maja 2003

 

 

 

Mam pięćdziesiąt dziewięć lat i przez trzydzieści pięć lat miałam wiele problemów ze zdrowiem. Mogę wspomnieć o kilku: rak piersi, fibromylagia, artretyzm, półpaśce, zawroty głowy, utrata słuchu, bóle pleców i szyi. Ból był nieodłączną częścią mojego życia. Kiedy mój przyjaciel powiedział mi o soku noni i wszystkich jego korzyściach, zdecydowałam się spróbować. Sok poprawił moje zdrowie. Wszystkie obrzmienia zeszły i nic mnie już nie boli. Dziękuję Bogu za ten cudowny owoc, który może pomóc wszystkim ludziom.

--America C., USA 21 kwietnia 2001

 

 

 

Sok noni sok pomógł mi na artretyzm. Wstrzymałem zażywanie 1600 mg. wapnia już po 3 dniach picia soku.

--Anonim przez e-mail, 7 sierpnia 2001

 

 

 

Po trzech dniach picia noni soku noni, nie miałem już artretycznego bólu. Nie musiałem także brać 1600mg wapnia przepisanego mi przez mojego doktora. Po sześciu tygodniach skasowałem z moich planów operację katarakty ponieważ nie miałem już zamglonego wzroku.

--Flo W., USA 30 czerwca 2000

 

 

 

Mam więcej energii a mój artretyzm niemal całkowicie odszedł. Czuję że moje zdrowie jest o wiele lepsze. Jestem pewna, że jeżeli zachoruję, zawsze mogę użyć noni by poczuć się lepiej.

--Piilani P., USA 25 styczeń 2002

 

 

 

Cierpiałam na skurcze miesiączkowe najgorsze jakie tylko można sobie wyobrazić. Czasami nawet byłam przykuta do łóżka z ich powodu. Zaczęłam pić sok noni głównie na artretyzm i zauważyłam, że moje miesiączkowe skurcze były przynajmniej o około 80% łagodniejsze. W drugim miesiącu czułam taki sam wynik. Wiem że to dzięki sokowi noni. Każdy ginekolog w Ameryce przepisałby mi pigułki antykoncepcyjne na mój ból, ale ja nie chciałam brać prochów. Mogę teraz wstrzymać używanie ibuprofenu zarówno na artretyzm jak i bóle miesiączkowe.

--Debbie K., USA 15 sierpnia 2002

 

 

Mogłam przerwać branie zastrzyków kortyzonu (co dwa miesiące) na artretyzm w kolanach od chwili jak zaczęłam pić sok noni. Także ciśnienie krwi mam teraz niższe i ustabilizowane.

--Lillie C., USA 21 kwietnia 2001

 

 

 

Zaczęłam picie soku noni w listopadzie 2002. Poszukiwałam czegoś, co by mi pomogło na artretyzm w kolanach. Często dostawałam takiego ataku bólu, że siedziałam z kolanami zgiętymi pod sobą, później potrzebowałam pomocy by móc je wyprostować aby wstać! Wieczorem próbowałam szybko zasnąć zanim nastąpi ból. Każdej nocy wstawałam aby wziąć aspirynę albo środek przeciwbólowy. Budziłam się także z powodu bólu i pieczenia goleni. Po dwóch latach artretyzmu dającego mi taki dyskomfort, chciałam się zdecydować na transplantację kolana. Moja siostra powiedziała mi bym spróbowała sok noni. Zamówiłam go i rozpoczęłam picie jednej uncji dziennie. Po dziesięciu dniach picia soku noni obudziłam się rano zdziwiona "Hej! Nie musiałam wstawać w środku nocy aby zażyć środek przeciwbólowy!'' Niedowierzając, piłam mój sok noni nadal. I boom... znowu spałam jak skała przez całą noc! Od tego czasu przesypiam każdą noc. A uczucie pieczenia??? Powiększyłam dawkę soku noni do 3 uncji rano i 1-2 uncji. wieczorem i pieczenie goleni przeszło także do historii. Do dziś nie wiem co było przyczyną pieczenia, ale najważniejsze że przeszło. TAK!!!

--Bonita A., USA 11 listopad 2002

 

 

 

Moja mama cierpiała na astmę. Cierpiała także na poważne artretyczne bóle i dziesięć lat temu miała operację. Brała pigułki 'Oridis 200' na artretyzm. Mama zwykle budziła się wcześnie ale pewnego ranka nie mogłem usłyszeć jej głosu. Poszedłem do jej pokoju i zobaczyłem ją zwijającą się z bólu. Nie wiedziałem co robić. Byliśmy akurat po medycznym teście który kosztował $6000 i miał właśnie wpłynąć na złagodzenie bólu. Wiedziałem, że mama mojego najlepszego przyjaciela Roberta też była w podobnej sytuacji ale nie wiedziałem jakie leki ziołowe brała, które rzeczywiście jej pomagały. Kupiłem wtedy sok noni i pamiętam jak mama pierwszy raz go użyła. Pół godziny po wypiciu soku powiedziała mi “czuję jakby mrówki przebiegały mi po palcach...i czuję jak schodzi obrzmienie z nadgarstka.” Spojrzałem na jej nadgarstek ale nie zauważyłem żadnej zmiany. Następnego dnia obrzmienie z jej nadgarstka znikło. Po tygodniu nie było bólu. Budziła się uśmiechnięta i szczęśliwa.

Zawsze chciałem widzieć mamę szczęśliwą. Teraz po trzech miesiącach mama nadal pije sok noni. Ma się bardzo dobrze, jest szczęśliwa i co ważne nie bierze żadnych pigułek. Nasze podziękowania kierujemy do ludzi, którzy ciężko pracują przy produkcji soku noni. Nazywamy ten sok “sok cudu , święty sok”.

--Feroz K., Australia 12 listopada 2002

 

 

 

Cierpiałem na artretyzm i ból pleców. Kiedy zacząłem pić sok noni, ból w obu rękach zniknął. Zniknął także ból pleców. Teraz żyję bez bólu. Dziękuję Bogu.

--Juan H., USA 21 kwietnia 2001

 

 

 

Sok Noni przyniósł korzyść mojemu zdrowiu. Mój artretyzm jest dużo łagodniejszy.

--Janee H., USA 25 styczeń 2002

 

 

 

Sok noni pomógł mi na artretyzm który miałam w mojej ręce oraz na puchnące stopy. Oprócz tego pomógł mi na oczy. Teraz mam lepszy wzrok. Sok pomógł także mojemu kotu, który tracił dużo sierści. Teraz odrasta.

--Alicia D., USA 21 kwietnia 2001

 

 

 

Mogłam przerwać branie zastrzyków kortyzonu (co dwa miesiące) na artretyzm w kolanach od chwili jak zaczęłam pić sok noni. Ciśnienie krwi mam teraz niższe i ustabilizowane.

--Lillie C., USA 21 kwietnia 2001

 

 

 

Zdiagnozowano mi reumatoidalny artretyzm w 1995r, ale w tym czasie nie miałam z nim żadnych problemów. W kwietniu 2001 zrozumiałam jak ta choroba może objąć całe moje ciało. Powoli zaczęła atakować mój system immunologiczny, zaczęłam mieć problemy z zatokami, bólem w obu dłoniach i czasami nie mogłam ruszać szyją. Pewnego ranka nie mogłam już chodzić. Odwieziono mnie karetką do pobliskiego szpitala gdzie powiedziano mi, że mój stan uległ pogorszeniu i potrzebuję brać silne leki. Przepisano mi Celebrex i miałam go zażywać dwa razy dziennie tak długo jak trwał ból. Po trzech dniach nie czułam poprawy. Mój poziom energii spadł i dowiedziałam się, że ten lek powoduje u mnie krwawienie żołądka. Nie chciałam się z tym pogodzić i modliłam się, aby Bóg zrobił coś dla mnie. Pewnego dnia w pracy spotkałam moją przyjaciółkę, która usłyszawszy o moim stanie opowiedziała mi o soku noni. Na początku byłam sceptyczna ale ona nawet ofiarowała się kupić mi pierwszą butelkę ponieważ była przekonana, że sok noni mi pomoże. Dobrze że to zrobiła! Po trzech dniach wzrósł poziom mojej energii. Ból łagodniał, ale jeszcze brałam moje leki. Po drugim tygodniu odłożyłam leki i do dzisiaj nie powróciłam do nich. Nie masz pojęcia jakim to jest dla mnie cudem. Moja przyjaciółka miała właśnie zwalniać się z firmy w której pracuję i wiem, że Bóg mnie do niej skierował, ponieważ modliłam się żeby coś uczynił. Jakim błogosławieństwem dla mnie było noni, które zjawiło się u mnie wtedy, kiedy tego najbardziej potrzebowałam. Sok noni sok uratował mi życie!

--Ana K., Kanada 27 maja 2002

 

 

 

Miałem bardzo zły stan zdrowia w 1996r. Byłem po dwóch atakach serca i kilku operacjach. Po kilku dniach od rozpoczęcia picia soku noni, moja energia zaczęła wracać. Po tygodniu już nie brałem leków na serce i artretyzm, które powodowały bardzo poważne efekty uboczne. Mój wzrok polepszył się tak, że już nie musiałem nosić okularów.

--E.J. M., USA 25 styczeń 2002

 

 

 

Moja dobra przyjaciółka cierpi na artretyzm. Cztery dni po rozpoczęciu picia soku noni, mogła już stawać na palcach by dosięgnąć do górnej szafki, czego nie mogła robić z powodu bólu od ponad dwóch lat.

--Arlene E., USA 30 czerwca 2000

 

 

 

Po sześciu tygodniach moje problemy z zatokami skończyły się. Sok pomógł mi też na artretyzm, polepszył wzrok a także wzrósł poziom mojej energii. Od trzech lat miałem niemal całkiem siwe włosy, teraz ponownie zaczynają ciemnieć. Mój przyjaciel, który miał reumatoidalny artretyzm, jeździł wózkiem golfowym, ponieważ chodzenie było dla niego zbyt bolesne. Po piciu dwóch uncji noni dziennie przez dwa tygodnie, odstawił swój wózek golfowy ponieważ nie musi już go używać.

--Thayer L., USA 30 czerwca 2000

 

 

 

Moja teściowa cierpiała na artretyzm kolan i wysokie ciśnienie krwi. Przeżywała okres depresji po stracie męża. Mój mąż w końcu przekonał ją by piła sok noni sok dając jej butelkę. Po trzech dniach zadzwoniła do nas mówiąc, że nie wie jak pójdzie dalej, ale czuje się dużo lepiej. Tydzień później powiedziała nam przez telefon , że jej doktor nie rozumie w jaki sposób ustabilizowało się jej ciśnienie krwi. Stan jej kolan też się poprawił. Powiedziała, że nigdy nie obejdzie się bez jej soku noni.

--Patricia B., USA 30 czerwca 2000

 

 

 

Miałam reumatoidalny artretyzm odkąd miałam 23 lata. Przyjmowałam wiele lekarstw przeciwbólowych, których nie lubiłam z powodu efektów ubocznych. Pewnego dnia przyjaciółka powiedziała mi o soku noni. Rozpoczęłam go pić i znacznie zmniejszył mój ból.

--Lisa G., USA 21 kwietnia 2001

 

 

 

Noni jest wspaniałe! Poprawiło stan moich dziąseł, martwej skóry na stopach, artretyzm, ciśnienie krwi, ADHD moich dzieci i mój styl życia !

--Patricia J., CAN kwiecień 2001

 

 

 

Dzięki sokowi noni mój artretyczny ból odszedł po trzech tygodniach, po sześciu miesiącach nie miałam już żadnych bóli. Z całego serca polecam każdemu sok noni.

--Heidi S., SUI 21 kwietnia 2001

 

 

 

Piję noni od ponad dwunastu miesięcy i już nie biorę lekarstw na moje : ciśnienie krwi, tarczycę, artretyzm, bóle mięśni, ogólne bóle, bóle głowy, migreny i sprawy kobiece.

--Marion C., Australia 1 luty 2002

 

 

Informacje umieszczane na tej stronie służą wyłącznie do celów edukacyjnych, a nie do stawiania diagnozy, rozpoznawania czy sugerowania sposobów traktowania różnych chorób. Stan zdrowia i wszelkie jego zaburzenia winny być konsultowane z właściwymi służbami medycznymi. Nie jest celem tej witryny udzielanie medycznych rad, zalecanie środków bądź branie odpowiedzialności za osoby które decydują się spróbować na sobie.