Ból - NONI

 

 

Pewnego dnia zadzwonił do mnie przyjaciel, lekarz i powiedział mi że bardzo źle się czuje, plecy go bolą, obawia się że to kręgosłup. Mimo iż była godzina 23.30 powiedziałem mu że zaraz wsiadam w samochód i przyjeżdżam. Jak „facet do faceta” zabrałem ze sobą dwie flaszki ……… soku Noni. Przyjechałem do niego, spojrzałem na bolące miejsce i okazało się że to półpasiec. Półpasiec zaatakował mu połowę pleców. Kazałem mu pić sok Noni i dodatkowo smarować bolące miejsca. Prawie od razu ból ustał i po paru dniach półpasiec przeszedł. Tylko z pomocą soku Noni, bez żadnych antybiotyków czy innych lekarstw.

Dr. Czesław G., Polska 2004r

 

 

Przed około rokiem czasu zetknąłem się pierwszy raz z sokiem noni, muszę przy tym powiedzieć, że moje wstępne nastawienie było bardzo sceptyczne. Zacząłem szukać fachowych informacji na ten temat i muszę szczerze powiedzieć, że wszystkie informacje, które znalazłem bardzo pozytywnie mnie zadziwiły, tym bardziej, że wiele problemów, które opisywali różni ludzie pijący od jakiegoś czasu już sok noni, były także moimi problemami, a miałem dwa największe: po pierwsze duże nadciśnienie, a po drugie prawie stale bóle kręgosłupa. To właśnie te bóle były moim największym problemem, proszę sobie wyobrazić kogoś, kto ma pracę przy biurku, a nie może dłużej niż parę minut siedzieć bez bólu. Lekarze do których chodziłem przepisywali mi różnego rodzaju środki przeciwbólowe, które pomagały na bóle, ale niestety bardzo szkodziły na żołądek i inne organy. Wreszcie zdecydowałem się na kupno soku i sprawdzenie jego działania na sobie. Pierwszą rzeczą, którą zauważyłem po paru dniach, było więcej energii w ciągu dnia. Wcześniej nie zwracałem na to uwagi, (to nie bolało). Po około dwóch tygodniach zauważyłem, że nie potrzebuję brać moich tabletek przeciwbólowych, gdyż bóle ustały, na szczęście do dzisiaj nie powróciły. Następną rzeczą, która przyszła trochę później było moje ciśnienie krwi. Po mniej więcej 6 miesiącach zaczęło się stabilizować, tak, że dzisiaj nie muszę brać żadnych tabletek przeciw nadciśnieniu. Szczerze powiedziawszy dzisiaj po roku czasu z człowieka, który był bardzo sceptycznie nastawiony do wszystkich suplementów, nawet w ogóle medycyny naturalnej, stałem się osobą, która bardzo zmieniła swoje patrzenie na leczenie i możliwości, które daje nam medycyna naturalna, wellness, suplementy, a przede wszystkim noni.

W ciągu ostatniego roku zetknąłem się z wieloma innymi osobami osobiście, które piją regularnie noni i ich opinie i doświadczenia są naprawdę fascynujące, jak tak mały owoc może tak pozytywnie na nas wpływać i działać.

Marek J. , Polska 2007r

 

 

Mam pięćdziesiąt dziewięć lat i przez trzydzieści pięć lat miałam wiele problemów ze zdrowiem. Mogę wspomnieć o kilku: miałam raka piersi, fibromylagię, artretyzm, półpaśce, zawroty głowy, utratę słuchu bóle pleców i szyi. Ból był nieodłączną częścią mojego życia. Kiedy mój przyjaciel powiedział mi o soku noni i wszystkich jego korzyściach, zdecydowałam się spróbować. Sok poprawił moje zdrowie. Wszystkie moje obrzmienia zeszły i nic mnie już nie boli. Dziękuję Bogu za ten cudowny owoc, który może pomóc wszystkim ludziom.

America C., USA 21 kwietnia 2001

 

 

Zaczęłam picie noni na przewlekłe bóle pleców. Cierpiałam przez kilka lat, żyjąc na lekach przeciwbólowych i z powodu braku snu. Minęły dwa miesiące odkąd nie muszę już brać jakiegokolwiek leku na ból i przesypiam całe noce. Innym sukcesem o którym mogę powiedzieć jest fakt, że dzięki piciu noni nie muszę już brać przepisanego mi leku na przewlekłą zgagę - Losec.

Reese M., Canada 1 sierpień 2003

 

 

 

Bożym błogosławieństwem jest móc pomóc ludziom gdy są chorzy. Byłam pielęgniarką przez dwanaście lat. Widząc wielu chorych ludzi, poznałam jak syntetyczne leki mogą zaszkodzić naszym komórkom. Miałam ciągłe bóle pleców i szyi od ciągłego podnoszenia pacjentów na oddziale intensywnej terapii. W końcu stałam się trwale niepełnosprawna aż do do czasu poznania soku noni. Teraz mogę robić moje ćwiczenie taebo i tańczyć.

Ligia P., USA 21 kwietnia 2001

 

Cześć. Mam na imię Paul i mieszkam w Australii. Byłem przemęczonym i zestresowanym dziennikarzem pracującym sześćdziesiąt godzin w tygodniu. Po 37 latach w mediach, jestem teraz ,,misjonarzem soku noni''. Kiedy przyjaciel wręczał mi butelkę 22 miesiące temu i opowiadał mi jakie mogę mieć z tego korzyści oczywiście nie wierzyłem mu. W jaki sposób mógłby mi ten zabawny sok z wysp pomóc? Jednak już po sześciu tygodniach picia soku byłem nowym człowiekiem. To się nie spodobało mojej dziewczynie, ponieważ ona nie chciała nowego chłopaka…ona była szczęśliwa z mną. A tak na poważnie - sok noni dał mi fantastyczną energię, śpię lepiej a ból pleców który miałem od 10 lat minął. Teraz podróżuję po całym świecie informując ludzi o soku noni i będę to robił aż do ostatniego dnia życia - chociaż teraz gdy piję sok, może to być bardzo bardzo późno!

Paul M., Australia 20 czerwca 2000

 

 

Cierpiałem na artretyzm i ból pleców. Kiedy zacząłem pić sok noni, ból w obu rękach zniknął. Zniknął także ból pleców. Teraz żyję bez bólu. Dziękuję Bogu.

Juan H., USA 21 kwietnia 2001

 

 

Mocno zraniłem plecy w sierpniu 1986 roku podczas pracy w zakładzie mięsnym. Byłem na zwolnieniu lekarskim przez dwadzieścia dwa tygodnie i dni mijały w straszliwym bólu. Nie mogłem przechylać się, pochylać do przodu, chodzić ani stać zbyt długo bez ciągłego bólu. Brałem osiem do dwunastu „Advil” dziennie by ulżyć bólowi i chodziłem do kręgarza sportowego przez dziesięć lat tylko po to żeby wreszcie usłyszeć że potrzebuję operacji. Zespół trzech doktorów zdecydował że zajmą się dwoma dyskami w dole kręgosłupa i zdejmą kawałek miednicy by nadbudować strukturę moich kości. Spytałem lekarzy czy operacja zatrzyma ból i ku mojemu zaskoczeniu odpowiedzieli mi że nie. I znów brałem „Advil” aby tymczasowo ulżyć bólowi. W listopadzie 1999 mój dobry przyjaciel powiedział mi o noni i dał literaturę do poczytania. Pomyślałem że jeżeli ten produkt jest nawet w połowie tak dobry jak o tym informują to zechcę spróbować. Po piciu dwóch uncji dziennie soku noni przez trzy dni ból w plecach - który miałem od 1986r - przeszedł. Zajęło około sześć tygodni sześć tygodni aby wrócić na matę i uprawiać nadal wschodnie sztuki walki. Jako 58 letni posiadacz czarnego pasa z powrotem trenuję dwudziestoletnich studentów a oni nie mogą nadążyć za mną i moim sokiem noni.

Daryle B., USA 18 marca 2002

 

 

Sok pomógł mi na chroniczny ból pleców, zarzucanie kwasu żołądkowego (reflux) i wyrównanie poziomu cukru we krwi. Dał mi energię i dobre samopoczucie.

Terry S., USA 21 kwietnia 2001

 

Poznałem sok noni pod koniec maja poprzez moją córkę. Byłem otwarty na produkty naturalne ale byłem sceptyczny w stosunku do tylu zastosowań soku noni. To brzmiało zbyt pięknie żeby było prawdziwe! Po około trzech tygodniach picia soku rano i wieczorem (pół godziny przed posiłkiem, dwie do trzech uncji dziennie) ból pleców przeszedł w około 99%! Faktycznie brałem go na polepszenie skóry i włosów!

Inna korzyścią, która mnie ucieszyła jest zupełne zniknięcie częstych niestrawności i zgagi.

Używam noni na moje naskórki i paznokcie!

Moja szwagierka bierze sok na poważne stany depresji. Odczuła wyraźne polepszenie po trzech dniach picia soku i mogła przerwać branie leków antydepresyjnych! Daję sok także mojemu złotemu psu myśliwskiemu z powodu jego skórnej wysypki. On kocha to! Noni sok jest darem Bożym. Jestem tak wdzięczny za wiele korzyści które przyniósł mojemu zdrowiu!

Jan G., USA 12 kwietnia 2003

 

 

Po pierwszych trzech miesiącach picia soku noni opanowałam mój ciągły stres. Bóle pleców stały się łagodniejsze. Córeczka mająca trzy latka jest silniejsza a mój poziom cukru we krwi spadł od 138 do 109. Kocham ,,suplement noni'' do skóry. Używam go często sama i w przypadku urazów u mojej małej dziewczynki. Dwa tygodnie temu stłukła sobie kolano i natychmiast użyłam na to skórny ,,suplement z noni''.

Supada M., THA 7 luty 2003

 

 

 W listopadzie 1998, zadzwonił telefon od mojej znajomej z USA. Porozmawialiśmy i w efekcie zamówiłem sok noni przez telefon. Otrzymałem skrzynkę (4 litrowe butelki) butelki. Piłem jedną pełną łyżkę stołową (od zupy) przed posiłkami. Na początku nie bardzo wierzyłem że może mi pomóc ale przecież jest to sok owocowy więc cóż mi szkodziło pić. Oto jaką różnicę sprawił sok w moim organizmie i moim stylu życia. W pierwszym tygodniu poczułem rozluźnienie w moich stawach i żadnego bólu pleców kiedy prowadzę moją taksówkę. Ustało także kłucie - jak szpilkami - w prawej stopie każdego ranka. Rany spowodowane przez raka skóry goiły się szybko. Zadzwoniłem do osoby która pokazała mi sok i spytałem "Co jest w tym soku że tak dobrze działa?” Ona śmiała się i odpowiedziała , "Kontynuuj nadal picie soku ze szklanką wody." Tak robiłem. Wróciły mi siły, czuję się i wyglądam dziesięć lat młodziej. Dziękuję za ten produkt.

Geoff C., AUS 20 Jul 2003

 

 Moje zdrowie jest teraz lepsze niż kiedykolwiek. Nie mam już bólu pleców ani rozdrażnienia. Mam dużo więcej energii i zdrowe ciało. Najbardziej mnie podnieca rzecz, że nie muszę od ponad 2 lat brać żadnych leków na receptę.

Ann C., CAN 25 styczeń 2002

 

Przez cztery lata cierpiałem z powodu intensywnego bólu pleców który był wynikiem naderwania lędźwia. Po piciu soku ból znikał! Usunął także moją alergię - wreszcie normalnie oddycham.

David W., USA 01 listopad 2002

 

 

 Nazywam się dr. Albert Baiden Amissah. Od dziecka cierpiałem na chroniczną astmę. Moja córka przyniosła mi sok noni żebym spróbował. Wątpiłem w to ponieważ próbowałem już dużo różności. Ona nalegała, aż w końcu zacząłem używanie soku. Od trzech miesięcy piję sok noni i od tego czasu nie miałem żadnych ataków astmy. Dziękuję Bogu, córce i noni. Sok też złagodził dokuczliwy ból w moich plecach. Spróbuj to. To działa.

Dr. Albert B.A., Ghana, 19 września 2002

 

 Dzięki sokowi noni minął mi ból dołu pleców, zgaga, i artretyczny ból rąk. Mój mąż mógł zredukować o połowę leki na nadciśnienie i odszedł mu ból ramienia.

Jan D., USA 21 kwietnia 2001

 

 Sok noni poznałam przez moją córkę. Zasugerowała mi, żebym zaczęła pić noni aby sprawdzić czy pomoże mi na skurcze i bóle pleców których wtedy doświadczałam. Sok pomógł mi powrócić do normalnego życia. Po około czterech miesiącach wróciłam do gry w tenisa dwa – trzy razy w tygodniu i chodzę w normalnej postawie.

Ann B., USA 30 czerwca 2000

 

 

Cierpiałam straszliwe bóle włókien mięśniowych ( Fibromyalgia ) z promieniującymi bólami idącymi dosłownie przez całe moje ciało od mojej twarzy do moich palców u nóg. Dyski od 2 do 7 w obszarze szyi wydymały się, powodując bardzo straszliwy ból między moim kręgosłupem i ramionami jak również ciągłe promieniujące bóle w moich dłoniach. Cierpiałam także na drażliwy syndrom jelit, artretyzm, ból góry i dołu pleców, rwę kulszową, zapalenie kaletki w udach i bóle głowy. Jakby tego było mało miałam też ostrogę kostną i facitis w mojej lewej pięcie. Mój lekarz powiedział że mam artretyzm w moich stopach. Od tego czasu w modlitwach błagałam Boga o cokolwiek co by mnie wyleczyło, albo coś, co pomagałoby mi z tym bólem żyć. Straciłam pracę i przez przypadek poznałam sok noni.

Najpierw, oczywiście nie wierzyłam że coś zdarzy się jak spróbuję właśnie tego naturalnego lekarstwa które mi zalecali. Ale miałam nadzieję na kilka pozytywnych wyników po usłyszeniu kilku osób i ich wynikach picia soku noni. Przez pierwszy tydzień piłam jedną łyżkę stołową rano i wieczorem. Przedtem byłam bardzo zmęczona po obudzeniu się rano. Po 4 dniach picia soku zaczęłam czuć więcej energii i nie musiałam w dzień spać. W 2 tygodniu byłam „napakowana” energią. Moje symptomy drażliwych jelit odeszły, dzień przedtem doświadczyłam 5-8 okresów biegunki. W 3 tygodniu zauważyłam że nie czuję promieniujących bólów w moim ciele! To była dopiero ulga. Podczas czwartego tygodnia zauważyłam zmniejszanie się bólu w mojej stopie. Teraz po 1,5 miesiącach nie mam więcej symptomów drażliwych jelit, ból w mojej stopie zmniejszył około 80%, i mogę chodzić na całej stopie, nie tylko na jej jednej stronie - po raz pierwszy od 5 lat. Ramiona mnie nie bolą; mam więcej energii – nawet nie wiem co mam z nią zrobić. Śpię jak dziecko, podczas gdy przed noni prawie nie spałam z powodu bólu włókien mięśniowych, straciłam także wagę - nie mam ochoty jeść w nadmiarze tak jak kiedyś. Czuję że straciłam niemal 90% bólu jaki odczuwałam wcześniej od czasu jak zaczęłam pić ten cudowny sok od Boga. Dziękuję Bogu za wysłuchanie mojej rozpaczy i odpowiedź na moje modlitwy... Poleciłam ten sok 8 innym ludziom , którzy teraz go piją i informują mnie cały czas jak on działa na ich choroby i ogólne samopoczucie. Czuję się wspaniale, faktycznie czuję teraz ochotę na życie jak normalny człowiek, nie jestem osłabiona, nie mam myśli samobójczych jak kiedyś z powodu mojego bólu. Moje spojrzenie na życie zmieniło się radykalnie... Jestem naprawdę nowym człowiekiem... dzięki sokowi noni i Bogu który stworzył ten zdrowotny owoc oraz tym ludziom którzy wnieśli ten sok do świata. Chwała Bogu.

Victoria S., USA 8 lipca 2002

 

 

Dorastałem na bardzo małej wyspie Samoa; to jedna z wysp Pacyfiku. Widziałem jak moja matka używała każdą część drzewa noni lecząc nasze gorączki, wysypki, alergie, itd. W czerwcu 1999r zarejestrowałem się u producenta oryginalnego soku Noni z Tahiti, abym mógł go kupować po cenie hurtowej. Piłem go wiernie ponieważ wierzyłem że pomoże mi na ból pleców, który miałem od dłuższego czasu oraz pomoże na moje oczy. Po tygodniu zauważałem zmianę w poziomie mojej energii jak również w moich plecach. Od tego czasu nie czułem jakiegokolwiek bólu. Poprzednio zawsze realizowałem przepisane mi przez mojego okulistę recepty, ale od kiedy zacząłem pić sok noni już ich nie potrzebuję.

Fale R., USA kwiecień 2001

 

 

Moja żona i ja – oboje doświadczyliśmy niezwykłych rezultatów picia soku noni. W ciągu tygodnia, włókniste cysty w piersi mojej żony stały się mniejsze. Ból całkowicie minął po trzech tygodniach. Mój ból pleców który miałem od ponad 20 lat niemal całkowicie zniknął co przyjąłem z wielką ulgą. Wszystko po jednym miesiącu picia soku noni. Ten sok pomógł ponad 20 osobom z naszej rodziny i bliskich przyjaciół z problemami zdrowotnymi: od bólu kolana do cukrzycy i spadku nadwagi.

Herb & Kathy P., USA 21 kwiecień 2001

 

 

 

Pijąc sok noni mogłam zmniejszyć ilość branego relievedu. Ustąpił ból cieśni nadgarstka, mężowi ustąpił ból pleców, synowi znikły problemy z astmą, córkom alergie, a wszystkim naszym dzieciom zwariowane skórne wysypki. Nawet nasze zwierzaki piją sok, od psów do jaszczurek.

Lyssa S., USA 21 kwietnia 2001

 

 

 

Informacje umieszczane na tej stronie służą wyłącznie do celów edukacyjnych, a nie do stawiania diagnozy, rozpoznawania czy sugerowania sposobów traktowania różnych chorób. Stan zdrowia i wszelkie jego zaburzenia winny być konsultowane z właściwymi służbami medycznymi. Nie jest celem tej witryny udzielanie medycznych rad, zalecanie środków bądź branie odpowiedzialności za osoby które decydują się spróbować na sobie.