Bóle nóg, kolan- NONI

 

 

Dowiedziałem się o soku Noni 24 listopada tego roku (3 tygodnie temu) i od razu zacząłem go używać. Od dwóch lat cierpię na tzw niedokrwienie dolne nóg. Dolną cześć nóg mam czarną. Najgorzej wiosną i jesienią. Miałem okropne bóle nóg ze aż mi łzy leciały. Pewnego dnia na wszystkie sposoby prosiłem Boga żeby mi chociaż zabrał ten ból. Tak się złożyło, że na drugi dzień przyszedł mój brat, przyniósł sok noni w ciemnej zielonej butelce i powiedział – „Masz – to jest Twoje lekarstwo”. Tego samego dnia wieczorem od razu rozpocząłem picie soku. Na drugi dzień poszedłem na rynek. Jakiś nieznaczny ból jeszcze odczuwam, ale mogę normalnie chodzić. Bardzo się zdziwiłem że w ciągu tak krótkiego czasu tak znacznie zmniejszył mi się ból. Do tej pory musiałem brać „Ibuprofen” żebym choć mógł ruszyć nogą żeby przejść przez pokój. Piję jedną łyżkę stołową dwa razy dziennie i zamierzam zwiększyć dawkę aby ból całkiem odszedł.

Władysław S., Polska 11 grudnia 2004

 

 

Przez wiele lat dużo pracowałem, miałem mnóstwo pacjentów a o sobie kompletnie „zapomniałem”. Prowadziłem zdecydowanie niehigieniczny tryb życia – szybkie posiłki, kilka kaw dziennie itp. Bardzo utyłem, miałem bardzo wysokie nadciśnienie, miałem problemy z nerkami, sercem i obrzęki kończyn dolnych – miałem problemy z nakładaniem butów na coraz bardziej opuchnięte nogi, wieczorem miałem na nogach straszne pręgi po skarpetkach. Zacząłem się bardzo źle czuć. Oczywiście tabletki brałem „garściami”, miałem je pochowane po kieszeniach. Kilka razy dzwonił do mnie dystrybutor oryginalnego soku Noni z informacją o swoim produkcie, ale traktowałem go jako kolejnego przedstawiciela którejś z tysięcy firm, których miałem mnóstwo ulotek. Ponieważ osoba ta dzwoniła do mnie dość często, w pewnym momencie zdecydowałem się kupić czteropak niejako „ z uprzejmości”, żeby dał mi już „święty spokój”. Ponieważ było to dla mnie coś nowego, zdecydowałem się najpierw przetestować na sobie. Po tygodniu używania soku Noni zacząłem już normalnie nakładać buty, pręgi po skarpetkach zniknęły, ciśnienie krwi zaczęło się zmniejszać. Powoli zacząłem zmniejszać ilość tabletek, aż przyszedł dzień, że przestałem je w ogóle brać, tylko piłem sok. Zauważyłem też że mam bardzo dobry sen, rano budziłem się wypoczęty po ok. 5 godzinach snu.

dr. Czesław G. Polska, 10.2004r

 

Piję noni od dwóch lat. Stan mojego zdrowia całkowicie się zmienił. Ból nóg odszedł. Sok też pomógł mojej siostrze w walce z rakiem. Bardzo dziękuję noni.

Ayla T., USA kwiecień 2001

 

 

Mój bliski przyjaciel cierpiał na wysokie ciśnienie krwi i ból nogi. Teraz dzięki piciu soku Noni jego ciśnienie krwi wróciło do normy, a ból nogi zmniejszył się o 90%.

Belinda F., USA 30 czerwca 2000

 

 

Zaczęłam picie soku noni w listopadzie 2002. Poszukiwałam czegoś, co by mi pomogło na artretyzm w kolanach. Często dostawałam takiego ataku bólu, że siedziałam z kolanami zgiętymi pod sobą, później potrzebowałam pomocy by móc je wyprostować aby wstać! Wieczorem próbowałam szybko zasnąć zanim nastąpi ból. Każdej nocy wstawałam aby wziąć aspirynę albo środek przeciwbólowy. Budziłam się także z powodu bólu i pieczenia goleni. Po dwóch latach artretyzmu dającego mi taki dyskomfort, chciałam się zdecydować na transplantację kolana. Moja siostra powiedziała mi bym spróbowała sok noni. Zamówiłam go i rozpoczęłam picie jednej uncji dziennie. Po dziesięciu dniach picia soku noni obudziłam się rano zdziwiona "Hej! Nie musiałam wstawać w środku nocy aby zażyć środek przeciwbólowy!'' Niedowierzając, piłam mój sok noni nadal. I boom... znowu spałam jak skała przez całą noc! Od tego czasu przesypiam każdą noc. A uczucie pieczenia??? Powiększyłam dawkę soku noni do 3 uncji rano i 1-2 uncji. wieczorem i pieczenie goleni przeszło także do historii. Do dziś nie wiem co było przyczyną pieczenia, ale najważniejsze że przeszło. TAK!!!

Bonita A., USA 11 listopad 2002

 

 

Około dwa lata temu mój ortopeda powiedział mi, że w końcu muszę wszczepić sobie protezę kolana. Bardzo mnie bolało i używałam laski by chodzić. Byłam na zakupach sprzętu ortopedycznego i spotkałam kobietę która poleciła mi sok noni. Kupiłam butelkę i zanim wypiłam pół butelki już wiedziałem, że nie będę potrzebować operacji. Doświadczyłam także poprawy samopoczucia, co skłoniło mnie do tego, żeby nie brać leku Serzone przepisanego przez mojego doktora na moją depresję. Moje kolano nadal pracuje a ponadto doświadczyłam wielu cudownych "efektów ubocznych" takich jak: więcej energii, poprawa snu i satysfakcja mówienia historii o noni innym, żeby oni również mogli skorzystać z tego cudownego daru Bożego.

Carolyn L., USA 12 listopada 2002

 

 

Miałam artretyzm i problemy ze snem a jedynym sposobem aby spać było zażycie leku. Od kiedy zaczęłam picie soku noni, ból oraz opuchlizna kolan i nóg nie pojawiają się od roku. Dzięki Bogu za noni.

Carolyn S., USA 20 kwietnia 2001

 

 

Przez wiele lat uprawiania sportu cierpiałem na stały ból ramion i kolan. Dwa i pół tygodnia po rozpoczęciu picia soku ból ustąpił. Od tego samego czasu daję mojemu psu noni ze względu na problemy ze skórą. Poprawę można poznać po tym że pies przestał się drapać.

Darcey D., USA 11 kwietnia 2001

 

 

Z pomocą soku noni wyleczyłem ból kostek, na który cierpiałem od dziesięciu lat.

Jose Z., USA 30 Jun 2000

 

 

Sok noni spowodował wielką zwyżkę mojej energii. Dużo podróżuję i na każdą podróż zabieram ze sobą sok, pamiętając żebym nigdy nie opuściła domu bez niego. Miałam bóle i sztywnienia kolana przez kilka lat. Po piciu soku noni w ciągu około pięciu miesięcy ból minął i kolana mi nie sztywnieją dzięki temu największemu cudowi świata.

Lubin S., USA 21 kwietnia 2001

 

 

Miałem problemy z łokciem i kolanem. Od czasu jak poję sok noni, zapalenie minęło. Powróciłem do biegania 5 mil dziennie.

Robert D., USA 21 kwietnia 2001

 

 

Odkąd zaczęłam pić sok noni, mój żołądek pracuje o wiele lepiej; nie mam więcej zgagi. Miałam wodę w kolanie i bardzo mnie to bolało. Tamten ból minął. Miałam ból pięty (ostrogi) i także minęło. Dziękuję Bogu za sok noni.

Lillian, USA 11 kwietnia 2003

 

 

Miałam stały ból kolan a teraz po piciu soku noni ból ustąpił.

Sharon M., USA , kwiecień 2001

 

 

Mój syn miał chore kolano i bezpośrednio na to zaczął stosować sok noni. Był zdumiony że ból znikł w bardzo krótkim czasie i nie wrócił od tej pory. Stosował także sok na zapalenie spojówek i odeszło tego samego dnia! Ja także używam soku na chore kolano, i również byłam zdumiona jak szybko ból zniknął. Sok noni pomaga mi czuć się o wiele lepiej od kiedy mam osteoporozę.

Gen B., USA 22 lipca 2003

 

Zaczęłam picie soku noni siedem tygodni temu i od tego czasu poziom mojej energii rośnie. Sok noni zmienił moje życie. Już nie mam nadkwasoty, bóle w rękach i nadgarstkach minęły, ból w kolanach minął i nie używam żadnych leków na zatoki od ponad miesiąca. Mogę chodzić schodami w górę i w dół bez zadyszki. Mogłabym mówić i mówić o tym soku tak bardzo zmienił moje życie. Dlaczego nie ma zmienić twojego?

Mary T., USA 2 kwietnia 2003

 

 

Cierpiałem na ból kolana i stopy w czasie kiedy poznałem sok noni, tzn. w czerwcu 2001. Zacząłem pić 2 uncje dwa razy dziennie i po około 4 tygodniach, już nie miałem żadnego bólu w kolanach, stopach i łokciach. Dzięki Bogu za ten niewiarogodny owoc!

William D., USA 13 grudnia 2001

Informacje umieszczane na tej stronie służą wyłącznie do celów edukacyjnych, a nie do stawiania diagnozy, rozpoznawania czy sugerowania sposobów traktowania różnych chorób. Stan zdrowia i wszelkie jego zaburzenia winny być konsultowane z właściwymi służbami medycznymi. Nie jest celem tej witryny udzielanie medycznych rad, zalecanie środków bądź branie odpowiedzialności za osoby które decydują się spróbować na sobie.