Drożdżaki (Candida) - NONI 

 

Miałam bardzo złą skórę i to skłoniło mnie by brać antybiotyki by ze skóry usunąć skazy. Gdy brałam kilka serii antybiotyków przepisywanych przez lekarza, moja skóra nabrała dobrego wyglądu. Jednak z powodu antybiotyków często miałam zakażenia spowodowane przez drożdżaki Candida. Najpierw zakażenia występowały co pół roku a później coraz częściej. Od końca 2001 do połowy 2002, chodziłam do lekarza co miesiąc by przepisywał mi leki na moje zakażenia Candida. Nic to jednak nie zmieniło. Chodziłam nawet na badania krwi ale nic nienormalnego nie stwierdzono. W czerwcu 2002 przyjaciel polecił mi by pić dla celów zdrowotnych sok noni. Zaczęłam pić pierwszą butelkę i niespodzianką dla mnie było to, że minęły objawy Candida. Najpierw nie mogłam w to uwierzyć. Jest to jednak faktem. Kontynuuję picie soku aż do chwili obecnej i nie byłam od tej pory u lekarza . Jestem zupełnie wyleczona. Czasami mogłam obchodzić się bez soku noni przez tydzień i nie było nawrotów drożdżaków, ale czułam dyskomfort. Wyciągnęłam z tego taki wniosek, że sok nie jest uzależniający. Teraz używam produktów pielęgnacyjnych z noni i one także robią cuda dla mojej skóry. Jej stan polepszył się tak bardzo że każdy z moich znajomych zwracał na to uwagę. Ja rzeczywiście dziękuję za ten cudny owoc. Już nie niepokoję się więcej że będę miała zakażenie drożdżakami Candida.

Clarene Y., SIN 14 kwietnia 2003

 

Jestem 41 letnia kobietą i nigdy nie miałam problemów z zakażeniami drożdży. Ale pewnego dnia obudziłam się czując mocne swędzenie i pieczenie. Byłam z dala od do domu na konferencji, gdzie siedziałam cały dzień w bardzo gorącym pomieszczeniu. Nie wiedziałam co mam robić. Nie wiedziałam czy to pomoże, ale miałam ze sobą mój sok noni więc zdecydowałam się posmarować swędzący obszar. Szokiem dla mnie było to że po około 15 sekundach po posmarowaniu swędzenie i pieczenie minęło! Nie mogłam w to uwierzyć . Nigdy później nie miałam ponownie takiej dolegliwości. Spróbuj to. To nie może zaszkodzić a pomoże!!

Susan W., USA 24 październik 2002


Informacje umieszczane na tej stronie służą wyłącznie do celów edukacyjnych, a nie do stawiania diagnozy, rozpoznawania czy sugerowania sposobów traktowania różnych chorób. Stan zdrowia i wszelkie jego zaburzenia winny być konsultowane z właściwymi służbami medycznymi. Nie jest celem tej witryny udzielanie medycznych rad, zalecanie środków bądź branie odpowiedzialności za osoby które decydują się spróbować na sobie.