Dziąsła - NONI

 

Zacząłem picie soku noni miesiącu temu. Przedtem miałem głębokie kieszonki w moich dziąsłach, które kaleczyły się i krwawiły za każdym razem kiedy myłem zęby. Kiedy poszedłem do dentysty kilka dni temu, ten był zdumiony jak bardzo stan moich dziąseł się poprawił. Był także zaskoczony widząc że ubytki w kieszonkach się zmniejszyły a dziąsła są zdrowe i różowe. Sok noni? Mogę się założyć że tak!

June V., USA 21 luty 2003

 

Noni jest wspaniałe! Poprawiło stan moich dziąseł, martwej skóry na stopach, artretyzm, ciśnienie krwi, ADHD moich dzieci i mój styl życia !

Patricia J., CAN kwiecień 2001

 

Mam artretyzm i sok noni pomagał mi w normalnym poruszaniu się a także ulżył mojemu bólowi. Zauważyłam także że moje włosy zgęstniały, moje zęby i dziąsła więcej nie krwawią a moje dzieci które są w wieku dojrzewania już nie mają kłopotów z trądzikiem. Dwójka moich dzieci mająca ADHD (nadpobudliwość dziecięcą) lepiej śpi a także poprawiły się w szkole ich oceny.

Patricia J., USA 30 czerwca 2000

 

 

Od 13 lat cierpię na sezonowe alergie. Zwykle zaczynają się w marcu a kończą we wrześniu. Rozpoczęłam picie soku noni w grudniu 2001 i w marcu 2002 zauważyłam, że objawy mojej alergii minęły! Nie kicham i nie pociągam nosem. Normalnie wącham od kiedy piję sok. Spróbowałam każdego rodzaju leku na alergię włącznie z różnymi przepisywanymi przez lekarza. Ten rok jest pierwszy w którym czuję ulgę.

Cierpię także na chorobę przyzębia i mam kilka głębokich kieszeni. Zwykle biorę małą dawkę soku noni i trzymam w ustach zanim przełknę. Ostatnio miałam mierzone kieszonki dziąsłowe i byłam zdumiona widząc zmniejszone odczyty. Dentystka pomyślała że niewłaściwie odczytała i kazała skontrolować odczyt doktorowi. Jego także odczyt zaskoczył.

Louise M., USA 31 sierpień 2002

 

 

Kupiłem butelkę soku od mojego przyjaciela kiedy cierpiałem na ból gardła i krwawiące dziąsła. Ból trwał od 3 tygodni. Po pierwszym dniu picia soku noni, mój problem się zatrzymał i nie miałem od tego czasu żadnych problemów.

Don B., USA 21 kwietnia 2001

 

Informacje umieszczane na tej stronie służą wyłącznie do celów edukacyjnych, a nie do stawiania diagnozy, rozpoznawania czy sugerowania sposobów traktowania różnych chorób. Stan zdrowia i wszelkie jego zaburzenia winny być konsultowane z właściwymi służbami medycznymi. Nie jest celem tej witryny udzielanie medycznych rad, zalecanie środków bądź branie odpowiedzialności za osoby które decydują się spróbować na sobie.