Energia - NONI

Pracuję jako dostawca 5 dni w tygodniu po 11-12 godzin na dobę. Od kilku dni kiedy do wody którą popijam przez cały dzień pracy zacząłem dolewać 50 ml Noni MAX (producent Morinda) czuję cały dzień dużo energii, zero zmęczenia, co jest niesamowite bo do tej pory w miarę czasu zmęczenie dawało znać o sobie.

 

Waldemar, Polska czerwiec 2018

 

 

Mam teraz energię, którą traciłam nie mogąc spać. Teraz pijąc sok noni nie mam problemów ze snem i to sprawia że jestem bardzo szczęśliwą osobą.

Maria M., USA 21 kwietnia 2001

 

 

Moja rodzina i ja pijemy sok noni od dwóch miesięcy. Zauważyliśmy że mamy więcej energii.

Michael M., USA 2 sierpień 2001

 

 

Bardzo przyjemny wzrost energii przyszedł niespodziewanie kiedy zaczęłam picie soku noni.

Kaarina E., Finlandia 12 luty 2002

 

Sok noni dał mi dużo więcej energii. Już nie potrzebuję popołudniowej drzemki. Też dał mi lepsze samopoczucie.

Mike M., USA 21 kwietnia 2001

 

 

Mam ogromną ilość energii odkąd zaczęłam pić sok noni. Trochę polepszył mi się też wzrok. Opuchlizna stóp i nóg całkowicie znikła. Jestem za ten sok bardzo wdzięczna.

Joyce W., USA 23 września 2001

 

 

Zacząłem picie soku noni miesiąc temu. Rozkład dnia wyglądał następująco Zaprowadzałem moje dziecko do osoby pilnującej o 6:00, jechałem do pracy przed 7:00, pracę kończyłem o 15.30 i zawoziłem dwójkę moich dzieci na drugą stronę miasta. Następnie wiozłem 5 letnią córkę na gimnastykę od 17.30 do 18.30, a 7 letniego syna na trening baseballu od 18.30 do 20.00. Wracałem do domu i szykowałem jedzenie dla wszystkich przewijając i karmiąc moje 19 miesięczne dziecko. Czułem się coraz bardziej zmęczony i trwało to do czasu do czasu jak zacząłem pić sok noni. Po trzech tygodniach czułem się lepiej kiedy każdego ranka wstawałem. Nie jestem już zmęczony przez cały dzień i mogę robić zakupy oraz wypełniać wszystkie inne obowiązki pracując w wojsku na pełnym etacie. Dzięki temu ze piję sok nie jestem już tak zmęczony jak kiedyś.

Alden W., USA 16 luty 2002

 

 

Piję sok od dwóch tygodni i rozsadza mnie energia. Mogę kłaść się spać późną nocą i rano jestem jak skowronek.

Derrick V., USA 13 czerwca 2003

 

 

Dowiedziałam się o soku noni od przyjaciela. Podekscytowałam się informacjami o większej energii i ochoty na życie bo tego właśnie brakowało mi od dłuższego czasu. Dzięki sokowi Noni wzrosła mi energia co powoduje że moje życie jest bardziej pożyteczne i przyjemne.

Margaret K., Australia 30 kwietnia 2000

 

Noni sok zmienił moje. Czuję się teraz zdrowsza niż kiedykolwiek w ciągu ostatnich wielu lat. Mam więcej energii i mogę wykonywać więcej codziennych zajęć.

Martha G., USA 2 październik 2001

 

Moja córka wychodziła za mąż. Przez 3-4 noce aż do 3:30 lub 4:30 rano pracowałam nad jej suknią, którą zaprojektowałam i szyłam. Ostatnią noc przed ślubem wcale nie spałam. Potroiłam dawkę mojego noni podczas tego stresującego okresu, byłam pogodna i czuła gdy witałam każdego z naszych 250 gości jako matka panny młodej. Innym razem w tym tygodniu, spałam tylko 2 godziny po czym pojechałam na konwencję. Musiałam być aktywna aż do 2:00 rano. Znowu noni pomogło mi tak jak tego potrzebowałam. Noni byłoby wspaniałe dla kierowców ciężarówek – jakichkolwiek kierowców!

Melanie F., Canada, 21 kwietnia 2001

 

Sok noni spowodował że mam wystarczająco dużo energii by nadążać za naszą trójką dzieci.

Myrriah D., USA 18 sierpnia 1999

 

Sok noni dał mojej żonie i mi energię do nadążania za dwoma bardzo żywymi chłopcami (11-letnim i 5-letnim). Dodałem ten proteinowy napój do mojego dziennego menu i trenuję fittness trzy dni tygodniu. Moja żona ma dwie prace na pół etatu i kursy na uczelni a sok noni daje jej energię i siłę.

Reuben M., USA 29 sierpnia 2001

 

Najpierw kupowałam sok noni dla mojej mamy, ale od kiedy sama zaczęłam pić stwierdziłam że nigdy nie przestanę! Zauważyłam że mam więcej energii aby wojować z moimi czterema małymi chłopcami. Teraz wszyscy czterej moi chłopcy i mój mąż piją sok noni. Jest tu wiele opisów rodzin które korzystają z soku noni. Kocham zarówno krótkie historie jak i te niezwykłe — one są wszystkie niesamowite.

Noel F., USA luty 2001

 

Piję sok noni od tygodnia. Objawy alergii są łagodniejsze a poziom cukru we krwi opada. Polepszyła mi się pamięć i poprawiła się moja koncentracja. Mam też więcej energii.

Terri F., USA 21 kwietnia 2001

 

 

Pracuję obecnie w U.S. Postal Service jako listonosz. Praca ta wymaga ode mnie chodzenia 10-15 mil dziennie nosząc pocztę, która waży do 35 kilogramów. Te ćwiczenia miały wpływ moje nogi i niski poziom energii, ale od kiedy piję sok noni, energia wzrosła niesamowicie.

Roberto V., USA 21 kwietnia 2001

 

 

Śpię lepiej, mam dużo więcej energii i wytrzymałości a także nie mam już alergii na psią i kocią sierść.

Francois H., Szwajcaria, 21 kwietnia 2001

 

Informacje umieszczane na tej stronie służą wyłącznie do celów edukacyjnych, a nie do stawiania diagnozy, rozpoznawania czy sugerowania sposobów traktowania różnych chorób. Stan zdrowia i wszelkie jego zaburzenia winny być konsultowane z właściwymi służbami medycznymi. Nie jest celem tej witryny udzielanie medycznych rad, zalecanie środków bądź branie odpowiedzialności za osoby które decydują się spróbować na sobie.