Hemoroidy - NONI

 

Jestem fryzjerem i zaproponowałem sok noni mojej 83 letniej klientce, która była u lekarza z powodu hemoroidów. Przeszła operację na hemoroidy kilka lat temu ale nastąpił nawrót choroby. Cierpiała tydzień po tygodniu i wiedziałem o tym ponieważ opowiadała gdy przychodziła do mnie w sprawie włosów. Pewnego razu odwołała umówiony termin. Kiedy wróciła w następnym tygodniu spytałem ją co się stało. Ona wyjaśniła mi, że czuła się tak kiepsko, że nigdzie nie chodziła. Zaproponowałem jej sok noni, a ona była szczęśliwa że mogła spróbować czegoś co być może przyniesie ulgę. To było w sobotę rano. W niedzielę spytałem ją jak się czuje. Powiedziała mi że miała dobre wypróżnienie i czuje się dużo lepiej. Po południu widziałem ją ponownie i powiedziała mi, że ból minął. W kolejnym tygodniu gdy przyszedł jej umówiony termin spytałem jak się czuje a ona odpowiedziała że po hemoroidach już nie ma śladu.

Ja więc mówię tak: ,,Pij noni i dziel się z innymi informacją o jego działaniu, bo nie wiesz kiedy i komu możesz pomóc”.

P.S. Ona pozwoliła mi opisać tą historię.

Joy K., USA 23 Jul 2003

Informacje umieszczane na tej stronie służą wyłącznie do celów edukacyjnych, a nie do stawiania diagnozy, rozpoznawania czy sugerowania sposobów traktowania różnych chorób. Stan zdrowia i wszelkie jego zaburzenia winny być konsultowane z właściwymi służbami medycznymi. Nie jest celem tej witryny udzielanie medycznych rad, zalecanie środków bądź branie odpowiedzialności za osoby które decydują się spróbować na sobie.