Jasność umysłu - NONI

 

Jestem studentką na najtrudniejszym roku uczelni. Właśnie skończyłam moją pierwszą butelkę soku noni i zauważyłam znaczne polepszenie jasności mojego umysłu. Mogę czytać dużo więcej, w większym skupieniu i bez rozpraszania uwagi (roztargnienia). Ten produkt działa natychmiast i skutecznie i żaden inny, ani Ginko Biloba, ani jakikolwiek inny produkt nie zrobił dla mnie tyle dobrego. Czas tylko dopowie o innych korzyściach... Będę opowiadać o wszystkim w swoim czasie...

Allen L., USA 29 września 2002

 

 

Przed rozpoczęciem picia jednej uncji soku noni dziennie, budziłam się około 4 w nocy i nie mogłam już później zasnąć. Często chodziłam do łóżka po północy i spałam tylko po 3-4 godziny wiele lat. Po rozpoczęciu picia noni natychmiast zaczęłam dobrze sypiać. Nawet jeśli w nocy budzę się aby zająć się dziećmi, obudzonymi z powodu burzy, albo by pójść do łazienki, mogę za chwilę zasnąć. Zauważyłam także, że mój sen jest bardzo kojący spokojny i budzę się rano gotowa do dnia. Zauważyłam także, że mój umysł jest szybszy i bystry przy pracy. Poprawiła mi się pamięć. Stałam się bardziej pozytywna i znacznie lepiej myślę o wszystkim.

Barb P., USA 2 sierpnia 2003

 

 

 

Mam 45 lat. Od 23-go roku życia cierpiałam bóle z powodu zwyrodnienia stawów. W 1984r, po urodzeniu dziecka, trochę się zmniejszyły, ale od 1995r nastąpiło nasilenie tego bólu. Przez kilka lat lekarze przepisywali mi różne środki przeciwbólowe, min.: Piroxican, Naproxen, Relifex, Profenid, Meolastan, Diclofenac. Niestety żadne z nich nie zmniejszały tego strasznego bólu. Sok Noni z Tahiti zaczęłam pić od listopada 2004r (po 2 uncje dziennie), i cały czas go piję. Po około miesiącu picia w końcu przestało mnie boleć. Oprócz tego zniknęły też bóle głowy, mam lepszą koncentrację, czuję więcej energii. Zauważyłam też, że mój sen jest bardziej efektywny i jestem bardziej wypoczęta. Nie biorę już żadnych środków przeciwbólowych.

Maria J., Polska 09 marca 2005

 

 

Przechodziłam dużo emocjonalnych stresów z powodu problemów małżeńskich. Zanim zaczęłam używać noni, byłam emocjonalnym wrakiem. Teraz z jasnością umysłu pochodzącą od picia noni rozwinęłam poczucie własnej godności i nie tylko to, ale też mój artretyzm i stałe bóle głowy znikły. Dzięki za noni!

Linda C., USA 13 maja 2003

 

 

Piję sok noni od tygodnia. Objawy alergii są łagodniejsze a poziom cukru we krwi opada. Polepszyła mi się pamięć i poprawiła się moja koncentracja. Mam też więcej energii.

Terri F., USA 21 kwietnia 2001

 

 

Mam 7 – letniego syna o imieniu Jack. Rozpoznano u niego ADHD, zaburzenia zachowania , psychopatologię i empathetic. Przepisano mu 3 tabletki Dexamphetaminy dziennie. Poznałam sok noni dwa miesiące temu poprzez mojego przyjaciela Richarda, który mówił, że pije 45ml dwa razy dziennie. W czasie dwóch miesięcy picia noni całą rodziną zauważyliśmy dużą zmianę u Jack’a. Poprzednio Jack był szczęśliwy jak mógł spać 5 godzin w nocy, teraz śpi nie przerywanym snem 10 do 12 godzin. Jest teraz bardziej odprężony i ma lepszą koncentrację. Jacka z powodu zachowania przenosiliśmy ze szkoły do szkoły z powodu zachowania. W ciągu dwóch miesięcy od rozpoczęcia picia soku noni, Jack przyniósł do domu główną nagrodę i nagrodę zasługi ,,za myślenie przed podjęciem działania,, i ,,za rozmowę przy stole,, , o czym nigdy przedtem nie śniłam. W końcu znaleźliśmy coś co pomogło Jack’owi. Dziękuję za sok noni.

Mychelle W., AUS 30 października 2000

 

 

Cierpiałam na coś co ludzie nazywają “zamgleniem umysłu”. Kierowałam samochodem jadąc z pracy do domu a później nie pamiętałam jak dostałam się do domu. Zupełnie nie pamiętałam nazwisk i często musiałam czytać ten sam rozdział książki kilka razy ponieważ zapominałam o czym właśnie przeczytałam. Wszystko bardzo się poprawiło od kiedy zaczęłam pić sok noni. Teraz bardziej wierzę w siebie i stałam się bardziej stanowcza niż kiedykolwiek przedtem. To trudne do uwierzenia, że to wszystko związane jest z noni.

Ulla L., CAN 28 maja 2003

 

 

Mój dwunastoletni syn przestał brać Ritalin i zastąpił go sokiem noni. Od roku nie bierze leków. Znacznie lepiej daje sobie radę w nauce. Nauczyciele są zdumieni jego wynikami.

Ron & Juanita L., USA 30 Jun 2000

Informacje umieszczane na tej stronie służą wyłącznie do celów edukacyjnych, a nie do stawiania diagnozy, rozpoznawania czy sugerowania sposobów traktowania różnych chorób. Stan zdrowia i wszelkie jego zaburzenia winny być konsultowane z właściwymi służbami medycznymi. Nie jest celem tej witryny udzielanie medycznych rad, zalecanie środków bądź branie odpowiedzialności za osoby które decydują się spróbować na sobie.