Krążenie krwi- NONI :..

 

Miałem dwie operacje na otwartym sercu, trzy anginoplastyki i wylew. Trzy miesiące temu moje ręce drętwiały wieczorem a rano budziłem się z bólem głowy. Rozpocząłem picie soku (od 1 uncji dwa razy dziennie). W ciągu pięciu dni, drętwienie moich rąk minęło, znikły też bóle głowy. Postępowałem zgodnie z instrukcjami z książki wydanej przez dr. Solomona. Teraz piję trzy uncje dziennie. Drętwienie rąk i bóle głowy więcej się nie pojawiły.

Arthur W., USA 15 listopad 2002

 

Jestem po nieudanej operacji na żylaki, podczas której pękła żyła i doktor ją łapał (ilość 34 cięć na lewej nodze sama mówi o sobie) . Skończyło się to śmiercią kliniczną i problemami które przez szereg lat mnie nękały, dochodziły do tego zaburzenia hormonalne. Od czterech miesięcy piję sok noni z Tahiti przy czym przez pierwszy miesiąc piłam nieregularnie. Mam siedzący tryb pracy, mało się ruszam i zauważyłam już bardzo dużo pozytywnych zmian – uregulowały mi się wszystkie zaburzenia klimakteryjne. Zniknęły bóle głowy, zniknęły opuchlizny kostek, krążenie mam zdecydowanie lepsze. Uregulowało mi się także niskie ciśnienie krwi. Poprawił mi się także wzrok – było to dla mnie wielką niespodzianką – podczas pracy z komputerem zdjęłam okulary i okazało się że dobrze widzę bez nich.

Maria W. Polska 14.12.2004r

 

 

Przez blisko 40 lat miałem kłopoty ze snem i dokuczliwy ból podczas gry w krykieta, golfa lub podczas uprawiania ogrodu. Moi znajomi uważali, że powinienem poddać się operacji. Przed dwoma lub trzema laty ktoś polecił mi sok noni. Po dwóch miesiącach picia soku nie miałem więcej bólu. Dziękuję Bogu, że stworzył drzewo noni. Najpierw brałem 20ml dwa razy dziennie . Teraz biorę 10ml co trzeci dzień po wypiciu szklanki wody na czczo. Teraz mam więcej energii. Mój wskazujący palec który z powodu przecięcia nerwu był drętwy przez 25 lat odzyskał pełne czucie. Moja żona Joy także zaczęła pić sok i teraz cieszy się razem ze mną osiemnastoma dołkami golfa, zamiast dwoma dołkami jak kiedyś z powodu ogromnego bólu będącego wynikiem osteoporozy i artretyzmu w kolanie.

Douglas F., Australia 22 maja 2002

 

 

W sierpniu 1999 usłyszałam po raz pierwszy o soku noni. Zainteresowałam się nim, ponieważ byłam w tym czasie bardzo zestresowana i zmęczona. Kilka dni później zauważyłam, że mam dużo więcej energii, moja praca stałą się dla mnie o wiele łatwiejszym zajęciem i czuję się o wiele lepiej. Miałam problemy z krążeniem w nogach i puchnięciem nóg w lecie. Po czterech tygodniach picia soku noni, nigdy więcej nie skarżyłam się na nogi. Mam na myśli że uczucie kłucia w nogach minęło. Opuchlizna zeszła. Było to dla mnie czymś nieprawdopodobnym. Piłam 60 mililitrów dziennie. Od tego czasu moja rodzina i ja pijemy sok noni. Moja siedmioletnia córka cierpiała od urodzenia na neurodermatozę i alergię. Po około sześciu miesiącach picia soku noni nie ma już z tym problemów. Od tego czasu jestem szczęśliwa i całkowicie przekonana do tego cudownego soku.

Karin C., Niemcy, kwiecień 2001

Informacje umieszczane na tej stronie służą wyłącznie do celów edukacyjnych, a nie do stawiania diagnozy, rozpoznawania czy sugerowania sposobów traktowania różnych chorób. Stan zdrowia i wszelkie jego zaburzenia winny być konsultowane z właściwymi służbami medycznymi. Nie jest celem tej witryny udzielanie medycznych rad, zalecanie środków bądź branie odpowiedzialności za osoby które decydują się spróbować na sobie.