Migrena – NONI

 

Kiedy rozpoczęłam picie soku noni, głównym moim problemem zdrowotnym były comiesięczne migreny podczas miesiączki, a każdej wiosny miałam katar sienny. Dzięki piciu 1-2 uncji soku noni dziennie przez około 20 miesięcy, miałam tylko 3 razy ataki migreny. Ich przebieg i czas trwania był o wiele łagodniejszy.

Ta wiosna jest pierwszą wiosna od 30 lat kiedy mogę faktycznie być zadowolona z tej pory roku i cieszyć się jej pięknem. Po raz pierwszy nie biorę w tym czasie leków na alergię mogę cieszyć się wychodzeniem na dwór. To jest fantastyczne. Wcześniej każdej wiosny czułam się fatalnie z cieknącym nosem i swędzącymi oczyma. Nawet mój 8 letni syn, który też miał katar sienny od urodzenia, nie musi brać leków tej wiosny.

Jestem bardzo wdzięczna sokowi noni za polepszenie jakości mojego życia. Każdy w mojej rodzinie pije noni , włącznie z moją 5 letnią córką i 3 miesięcznym szczenięciem. Ona uwielbia jej poranną dawkę noni i jest na pewno zdrowa.

Nigdy nie chcę cierpieć na osłabiające migreny ani katar sienny tak jak przed wejściem soku noni do mojego życia. Nigdy nie przestanę go pić.

Carrie D., USA kwiecień, 2001

 

 

Mieszkam na słonecznej wyspie Curacao w Antylach Holenderskich i chcę podziękować Bogu, który przysłał ludzi z sokiem noni do mnie i mojej rodziny. Cierpiałam na migreny od dzieciństwa. Podczas pierwszego miesiąca picia soku noni, intensywność migrenowych bólów głowy zmniejszyła się. Po dwóch miesiącach byłam wolna od bólów głowy i mogłam powrócić do moich normalnych codziennych czynności. Od trzech lat mogę mówić że nie cierpię na migreny. Dziękuję Tobie Panie za stworzenie tego cudownego owocu !

Edme G., Antyle Holenderskie, 21 kwietnia 2001

 

 

Zanim rozpoczęłam pić sok noni, cierpiałam na codzienne bóle głowy i migreny co najmniej dwa razy w miesiącu lub częściej. Miałam także spore problemy z zatokami i alergią oraz artretyzm w plecach i ramionach. Między trzecim a czwartym miesiącem picia soku noni zauważyłam duży zwrot w moim stanie zdrowia. Od lutego 2001 nie miałam bólu głowy czy jakiegokolwiek bólu innego rodzaju . Jest tak wspaniale bez codziennego bólu głowy. Mój artretyzm także złagodniał. Dziękuję Bogu za sok noni.

Shirley M., USA 21 kwietnia 2001

 

Od wieku 5 lat cierpiałem na dysfunkcję hormonów. Z tego powodu odwiedziłem wielu lekarzy o różnych specjalnościach, ale poziom mojej energii ciągle spadał z powodu chronicznego zmęczenia. Brałem leki homeopatyczne jako dodatek do leków naturalnych, ale mój stan się nie poprawiał. Od około 15 lat cierpiałem także na migreny które potęgowały wyżej wymienione choroby. Od 2 miesięcy piję 2 uncje soku noni dziennie i moje życie wróciło do normy. Żyję bez migren i bez zmęczenia. Dziękuję za sok noni, teraz spędzam moje życie używając tego cudownego produktu.

Joel S., Meksyk 5 listopad 2000

 

 

Sok zatrzymał moje migrenowe bóle głowy. Ulżył bólowi po wypadku, który sprawił że musiałem leżeć przez siedem miesięcy. Wyleczył moją depresję w którą wpadłem z powodu utraty pracy i dał mi nową nadzieję.

Kenneth D., USA 18 sierpień 1999

 

 

Zwykłem cierpieć na napięciowe i migrenowe bóle głowy. Dostawałem je co najmniej raz na tydzień od ponad pięciu lat. Mój doktor wypisywał mi recepty i mówił że te lekarstwa to wszystko co można zrobić w związku z bólem głowy. Zacząłem szukać alternatywy i znalazłem sok noni. Piłem sok przez ponad dziewięć miesięcy i podczas tamtego okresu; miałem może raz albo dwa, łagodny ból głowy w ciągu całych dziewięciu miesięcy -- co było czymś zupełnie innym w porównaniu do jednego albo dwóch w tygodniu!!!! Ta rzecz jest znakomita i radzę każdemu kogo znam żeby to pił. Podczas mojej wizyty u lekarza, pytał mnie o moje bóle głowy. Powiedziałem mu o zmniejszeniu ich występowania. Spytał co robiłem. Powiedziałem mu o noni. On powiedział mi, że nigdy nie kupiłby niczego naturalnego bądź holistycznego i poradził mi żebym kurczowo trzymał się lekarstw. Nie dzięki, doktorze! POWIEDZ "TAK " DLA NONI!!!

Curt M., USA 1 kwietnia 2003

 

 

Nawet nie wiem jak zacząć. Słyszałam o noni przez kilka lat zanim go spróbowałam. Kiedy moja mama chorowała a ja szukałam czegoś naturalnego by ulżyć jej strasznemu bólowi, na noni nawet nie spojrzałam. Byłem sceptyczna tak jak ona. Uważałam, że piłabym sok jeśli ona by brała. To co stało się później jest nieprawdopodobne. Żyłam z bólem w stawach w mojej szczęce i szyi od tak dawna jak tylko pamiętam. (TMJ) Im byłam starsza tym bardziej ból się nasilał. Dzisiaj nie wiem dlaczego, ale to kontrolowało moje całe życie. Nie mogłam spać i byłam zmęczona po dłuższym wysiłku.

Zdobywałam się na ogromny wysiłek by móc pracować. Mój lekarz zawsze przepisywał mi antybiotyki które mnie osłabiały i wiedziałam, że one niczego nie rozwiążą poza tym że czynią mnie tak chorą. Po dwu dniach picia noni mój mąż powiedział mi że w nocy słyszał jak chrapię. On przewracał się i całował mnie, i nie obudziło mnie to!!! Po pierwszym tygodniu ból moich stawów ustał!! Od początku drugiego tygodnia ból szyi i szczęki ZNIKNĄŁ!! Dostawałam migrenowe bóle głowy co dwa do trzech tygodni od czasu gdy miałam pięć lat. Nie dostałam żadnego odkąd zaczęłam pić sok noni. Nie mogłam uwierzyć w jakim żyłam nieładzie. Nigdy więcej! Moja matka kontroluje już swój ból i pracuje nad wyeliminowaniem swoich lekarstw. One mają straszne efekty uboczne. Odkąd mój ojciec zaczął pić noni - ból w jego kolanach po przykrym wypadku samochodowym minął. Teraz on pracuje nad odbudową mięśni. Noni oddało mi moje życie. Żałuję że nie wiedziałam o tym wcześniej. Nauczyłam się żyć z bólem i myślałam, że jest to jedyny sposób. Moje ciśnienie krwi i poziom cholesterolu też spadły. Tracę nadwagę ponieważ podróżuję częściej z moimi dziećmi i nie mam nagłych zachcianek na jedzenie. Gdyby nie było noni bylibyśmy marni i podupadający na zdrowiu. Nigdy więcej!!!

Ronnyanne, USA 6 sierpnia 2003

 

 

Noni pomógł mi wyzwolić się z tych chorób i schorzeń na które konwencjonalne leki nie działały: astma, bóle głowy, migreny i depresja!

David S., USA 21 kwietnia 2001

 

 

Byłam w Hiszpanii by odwiedzić przyjaciółkę z dzieciństwa z którą chodziłam do jednej klasy , a której nie widziałam 37 lat. Przywiozłam jej skrzynkę soku noni i ona zaczęła go pić. Cztery tygodnie później powiedziała mi , że jej ciśnienie krwi unormowało się, odeszły migreny - bóle głowy miała każdego ranka, a także nie dostaje zadyszki kiedy wchodzi do góry schodami. Dwa miesiące później powiedziała mi , że skurcze w nogach, których doświadczała przy codziennym wstawaniu z łóżka też odeszły.

Nimia R., USA 30 czerwiec 2000

 

 

 

Już nie mam migrenowych bólów głowy. Mam więcej energii. Moje alergie na prawie wszystko odchodzą. A najbardziej podniecającą rzeczą jest to że w końcu uwalniam się od nadwagi, której nabrałam z powodu bezczynności po wypadku podczas jazdy na nartach 3 lata temu. Czuję ochotę na to co robiłam w wieku 20 lat. Teraz mam 42 lata. Sok dał mi możliwość takiego życia jak za moich dobrych czasów.

Lisa T., USA 26 marca 2000

Informacje umieszczane na tej stronie służą wyłącznie do celów edukacyjnych, a nie do stawiania diagnozy, rozpoznawania czy sugerowania sposobów traktowania różnych chorób. Stan zdrowia i wszelkie jego zaburzenia winny być konsultowane z właściwymi służbami medycznymi. Nie jest celem tej witryny udzielanie medycznych rad, zalecanie środków bądź branie odpowiedzialności za osoby które decydują się spróbować na sobie.