Oparzenia - NONI

 

Oparzyłam parą rękę i smarowałam ją sokiem noni i olejem. Po dwóch tygodniach nie było śladu. Bolało mnie tylko pierwszego wieczoru.

Grace B., USA kwiecień 2001

 

 

Sok noni służy wspaniale całej naszej rodzinie. Ostatnio naszą największą korzyścią było użycie go na oparzenie trzeciego stopnia na ręce mojego 16 letniego syna. Stosowaliśmy okłady z noni rano i wieczorem. W ciągu 48 godzin rozpoczęło się gojenie. W przypadku bólu używaliśmy cztery uncje bezzwłocznie, poza tym uncja co godzinę. Tydzień później JC znów grał w obręcze, chodził na ryby. JC nie ma żadnych blizn na ręce.

Nie ma jak sok noni na gorączkę i grypę. Używamy naszego noni rozpylając go do nosa. Pomaga na zatoki i usuwa bóle głowy. Olejek noni wyleczył także zakażenie ucha Używaliśmy trzy krople dwa razy dziennie.

Jesteśmy prawdziwą rodziną noni. Możesz pić noni i cieszyć się obfitością zdrowia. Pomagaj sobie lecząc się tym Boskim darem.

Jeśli masz jakieś pytania możesz do mnie dzwonić. (941-778-7502)

Nancie J. F., USA 11 kwietnia 2002

 

 

Sok Noni dodaje mi dużo energii. Zmniejszył mój ból przy osteoporozie. Wyleczył moją rękę kiedy oparzyłem się gorącym mlekiem. Smarowałem rękę sokiem noni, utrzymywałem w wilgoci aż ból odszedł. Zagoiło się bez żadnych pęcherzy i blizn.

Jerry B., USA 21 kwietnia 2001

 

Oparzyłam cztery palce gdy dotknęłam gorącą kosiarkę. Byłam sama a jedyną rzeczą którą mogłam posmarować palce była musztarda. Zadzwoniłam do mojej siostry i ona powiedziała mi o noni. Zanim dotarłam do jej domu, miałam już siedem pęcherzy. Jak tylko noni dotknęło mojej skóry od razu poczułam ulgę. Następnego ranka, pęcherze były wysuszone. Nie minął nawet tydzień, jak znikły i wszystko wróciło do normy.

Rosa, USA 14 listopad 2002

 

Informacje umieszczane na tej stronie służą wyłącznie do celów edukacyjnych, a nie do stawiania diagnozy, rozpoznawania czy sugerowania sposobów traktowania różnych chorób. Stan zdrowia i wszelkie jego zaburzenia winny być konsultowane z właściwymi służbami medycznymi. Nie jest celem tej witryny udzielanie medycznych rad, zalecanie środków bądź branie odpowiedzialności za osoby które decydują się spróbować na sobie.