Opryszczka - NONI

 

Piję sok noni od dziewięciu miesięcy a rozpocząłem z powodu opryszczki którą miałem od trzech lat. Zdecydowałem się sprawdzić jak noni na to zadziała. Noni wprawiło mnie w zdumienie; w ciągu 24 godzin wszystkie odznaki tej choroby przeszły. Wcześniej miałem ataki które trwały trzy tygodnie. Noni jest darem od Boga. Teraz piję sok codziennie i pomaga mi on na wiele innych dolegliwości.

Jill B., Kanada 24 luty 2003

 

 

Jestem 49 letnim mężczyzną z ogólnie bardzo dobrym stanem zdrowia. Jednak przez okres 13 lat pojawiały się podrażnienia odbytnicy z jednoczesnymi przypadkami nieznośnego swędzenia. Okazało się że główna przyczyna znajduje się w moim układzie trawiennym. Ostatnio mój znajomy powiedział, że wierzy iż owoc noni prawdopodobnie mi pomoże. Jeśli czytając mój tekst wiesz o jakiej dolegliwości tutaj piszę to nie muszę dodawać jak irytujące było to swędzenie i jak bardzo bolesne. Zdecydowałem się i zacząłem picie soku z noni by sprawdzić co się stanie.

Po sześciu tygodniach picia po 120ml dziennie i równoczesnym zmniejszeniu spożycia słodyczy, spotkała mnie bardzo miła niespodzianka - swędzenie znikło. Poza tym swędzenie mojej lewej stopy znikło również. Podniósł się mój poziom energii. Zacząłem czytać o noni i stwierdziłem , że nie powinienem być tym zaskoczony – w tym soku jest masa przeciwgrzybicznych i przeciwwirusowych składników.

Teraz mogę polecać innym picie soku z noni dla pozbycia się takich problemów.

Brian B., Nowa Zelandia 18 marzec 2002

Informacje umieszczane na tej stronie służą wyłącznie do celów edukacyjnych, a nie do stawiania diagnozy, rozpoznawania czy sugerowania sposobów traktowania różnych chorób. Stan zdrowia i wszelkie jego zaburzenia winny być konsultowane z właściwymi służbami medycznymi. Nie jest celem tej witryny udzielanie medycznych rad, zalecanie środków bądź branie odpowiedzialności za osoby które decydują się spróbować na sobie.