Reumatyzm - NONI

 

Od pewnego czasu nie przesypiałam nocy. Budzę się niedługo po zaśnięciu i 3 – 5 godzin nie śpię. Miałam także bardzo męczące bóle reumatyczne – głównie nóg i stawów - , lekarze przepisywali mi leki, zastrzyki, ale nic one nie dawały.

Ponadto od klasy 8 szkoły podstawowej, kiedy miałam problemy z nerkami, lekarze stwierdzali u mnie zbyt dużo białka w moczu.

Gdy rozpoczęłam picie soku Noni (dość dużych dawek) po pewnym czasie problemy ze snem zniknęły, bóle reumatyczne także (do tego stopnia że ćwiczę razem z prowadzącym gimnastykę na kanale „Polsat - Zdrowie i Uroda) , a ostatnio byłam u lekarki (badałam się ostatnio co 3 miesiące) i stwierdzono u mnie brak białka w moczu.

Irena U. Polska, styczeń 2007 r

Informacje umieszczane na tej stronie służą wyłącznie do celów edukacyjnych, a nie do stawiania diagnozy, rozpoznawania czy sugerowania sposobów traktowania różnych chorób. Stan zdrowia i wszelkie jego zaburzenia winny być konsultowane z właściwymi służbami medycznymi. Nie jest celem tej witryny udzielanie medycznych rad, zalecanie środków bądź branie odpowiedzialności za osoby które decydują się spróbować na sobie.