Sen - NONI

 

Zgłosiła się do mnie babcia 7 – letniego chłopca który miał problem ze snem. Od 3 lat nie przesypiał nocy, co 2- 3 godziny się budził. Zaproponowałam mu sok noni. Po kilku dniach picia soku zaczął przesypiać całe noce.

Ewa O. psychoterapeutka , Polska , maj 2006

 

 

Mam 45 lat. Od 23-go roku życia cierpiałam bóle z powodu zwyrodnienia stawów. W 1984r, po urodzeniu dziecka, trochę się zmniejszyły, ale od 1995r nastąpiło nasilenie tego bólu. Przez kilka lat lekarze przepisywali mi różne środki przeciwbólowe, min.: Piroxican, Naproxen, Relifex, Profenid, Meolastan, Diclofenac. Niestety żadne z nich nie zmniejszały tego strasznego bólu. Sok Noni z Tahiti zaczęłam pić od listopada 2004r (po 2 uncje dziennie), i cały czas go piję. Po około miesiącu picia w końcu przestało mnie boleć. Oprócz tego zniknęły też bóle głowy, mam lepszą koncentrację, czuję więcej energii. Zauważyłam też, że mój sen jest bardziej efektywny i jestem bardziej wypoczęta. Nie biorę już żadnych środków przeciwbólowych.

Maria J., Polska , marzec 2005

 

 

Od pewnego czasu nie przesypiałam nocy. Budzę się niedługo po zaśnięciu i 3 – 5 godzin nie śpię. Miałam także bardzo męczące bóle reumatyczne – głównie nóg i stawów - , lekarze przepisywali mi leki, zastrzyki, ale nic one nie dawały.

Ponadto od klasy 8 szkoły podstawowej, kiedy miałam problemy z nerkami, lekarze stwierdzali u mnie zbyt dużo białka w moczu.

Gdy rozpoczęłam picie soku Noni (dość dużych dawek) po pewnym czasie problemy ze snem zniknęły, bóle reumatyczne także (do tego stopnia że ćwiczę razem z prowadzącym gimnastykę na kanale „Polsat - Zdrowie i Uroda) , a ostatnio byłam u lekarki (badałam się ostatnio co 3 miesiące) i stwierdzono u mnie brak białka w moczu.

Irena U. Polska, styczeń 2007 r

 

Przed rozpoczęciem picia jednej uncji soku noni dziennie, budziłam się około 4 w nocy i nie mogłam już później zasnąć. Często chodziłam do łóżka po północy i spałam tylko po 3-4 godziny wiele lat. Po rozpoczęciu picia noni natychmiast zaczęłam dobrze sypiać. Nawet jeśli w nocy budzę się aby zająć się dziećmi, obudzonymi z powodu burzy, albo by pójść do łazienki, mogę za chwilę zasnąć. Zauważyłam także, że mój sen jest bardzo kojący spokojny i budzę się rano gotowa do dnia. Zauważyłam także, że mój umysł jest szybszy i bystry przy pracy. Poprawiła mi się pamięć. Stałam się bardziej pozytywna i znacznie lepiej myślę o wszystkim.

Barb P., USA 2 sierpnia 2003

 

Wreszcie po 22 latach bólu przesypiam całe noce. Trwający całe życie zatokowy ból głowy nie jest już dla mnie problemem!

Stan R., USA 2001

 

Mam 7 – letniego syna o imieniu Jack. Rozpoznano u niego ADHD, zaburzenia zachowania , psychopatologię i empathetic. Przepisano mu 3 tabletki Dexamphetaminy dziennie. Poznałam sok noni dwa miesiące temu poprzez mojego przyjaciela Richarda, który mówił, że pije 45ml dwa razy dziennie. W czasie dwóch miesięcy picia noni całą rodziną zauważyliśmy dużą zmianę u Jack’a. Poprzednio Jack był szczęśliwy jak mógł spać 5 godzin w nocy, teraz śpi nie przerywanym snem 10 do 12 godzin. Jest teraz bardziej odprężony i ma lepszą koncentrację. Jacka z powodu zachowania przenosiliśmy ze szkoły do szkoły z powodu zachowania. W ciągu dwóch miesięcy od rozpoczęcia picia soku noni, Jack przyniósł do domu główną nagrodę i nagrodę zasługi ,,za myślenie przed podjęciem działania,, i ,,za rozmowę przy stole,, , o czym nigdy przedtem nie śniłam. W końcu znaleźliśmy coś co pomogło Jack’owi. Dziękuję za sok noni.

Mychelle W., AUS 30 października 2000

 

 

Śpię lepiej, mam dużo więcej energii i wytrzymałości a także nie mam już alergii na psią i kocią sierść.

Francois H., Szwajcaria, 21 kwietnia 2001

 

 

Mam teraz energię, którą traciłam nie mogąc spać. Teraz pijąc sok noni nie mam problemów ze snem i to sprawia że jestem bardzo szczęśliwą osobą.

Maria M., USA 21 kwietnia 2001

 

 

 

 

 

Informacje umieszczane na tej stronie służą wyłącznie do celów edukacyjnych, a nie do stawiania diagnozy, rozpoznawania czy sugerowania sposobów traktowania różnych chorób. Stan zdrowia i wszelkie jego zaburzenia winny być konsultowane z właściwymi służbami medycznymi. Nie jest celem tej witryny udzielanie medycznych rad, zalecanie środków bądź branie odpowiedzialności za osoby które decydują się spróbować na sobie.