Choroby skóry – NONI

 

Po wielu latach używania różnych lekarstw na skórę przepisywanych przez mojego dermatologa nie mogłam pozbyć się problemów z nieprawidłową pigmentacją skóry. Po tygodniu używania soku noni skóra na moich rękach wróciła do normalnego stanu. Nie byłam już ani razu u dermatologa od lipca 1997.

Angela S., Canada kwiecień 2001

 

Zaczęłam dawać sok mojej dwudziestoletniej córce, która od dziecka miała egzemę na rękach. Sok noni był jedyną rzeczą która poprawiła jej stan. Skóra na jej rękach jest teraz bardzo miękka i nie ulega ponownym zakażeniom.

Ana R., USA 30 czerwca 2000

 

Mam artretyzm i sok noni pomagał mi w normalnym poruszaniu się a także ulżył mojemu bólowi. Zauważyłam także że moje włosy zgęstniały, moje zęby i dziąsła więcej nie krwawią a moje dzieci które są w wieku dojrzewania już nie mają kłopotów z trądzikiem. Dwójka moich dzieci mająca ADHD (nadpobudliwość dziecięcą) lepiej śpi a także poprawiły się w szkole ich oceny.

Patricia J., USA 30 czerwca 2000

 

 

Kiedy wróciliśmy z podróży do moich rodzinnych miejsc w Niemczech, wtedy moja trzyletnia córka dostała zapalenia skóry. Było tak dokuczliwe, że w nocy budziła się z powodu bólu i mocnego swędzenia. Jej skóra krwawiła od drapania. Bolała ją skóra na rękach w okolicy żołądka i na nogach. Nie mogliśmy patrzeć na jej cierpienie. Poszliśmy do dermatologa, który przepisał CORTIZONE. Ponieważ nie było żadnego innego sposobu na jej stan, dawaliśmy więc ten lek. W końcu znaleźliśmy noni. Byłam bardzo sceptyczna. Po przeczytaniu informacji o tym soku, wiedzieliśmy że to na pewno jej nie zaszkodzi, ale czy pomoże??? . Kupiliśmy 4 butelki i zaczęliśmy jej dawać 4 uncje dziennie. Już po 4 tygodniach skóra była "wyleczona". Ten owoc jest DAREM BOŻYM. BÓG nas stworzył i wierzę że On też stworzył rzeczy, którymi potrzebujemy żywić nasze ciała. Ja dziękuję BOGU za wszystkie dobre rzeczy które stworzył i dziękuje również firmie dzięki której noni dotarło do nas..

Zaczęłam pić noni sama i odzyskałam dużo energii po porodzie. Piłam noni i tak dobrze się czułem ze zabrałam się do mycia okien już piątego dnia po urodzeniu naszego czwartego. dziecka. Miałam wtedy już 40 lat i nigdy wcześniej nie czułam się tak dobrze po urodzeniu dziecka. Dziękuję tobie noni!

Cornelia, USA/Niemcy 30 sierpnia 2002

 

 

Po piciu soku noni przez 2 miesiące, brodawki na spodzie moich stóp znikły. Były bardzo bolesne i piekące.

E. Zangel, Austria 4 listopad 2000

 

 

Nasza dziesięcioletnia Ariella miała od urodzenia plamy łuszczycy. Musieliśmy bardzo uważać jakie mydła używaliśmy kiedy była dzieckiem. Jej życie było pełne płynów i lotionów, które w mniejszym lub większym stopniu łagodziły jej łuszczycę. Kiedy jej dziadkowie będący z nami na wakacjach wprowadzali sok noni do naszej rodziny ekscytował się z powodu jego smaku. Pewnego dnia podczas wakacji, mój mąż skaleczył się podczas czyszczenia krabów w łodzi. Kiedy weszliśmy do kabiny, dziadzio Arielli opowiedział nam o ludziach, którzy używali noni jako najlepszego środka na gojenie się. On nie specjalnie podekscytował się opowieścią dziadka, ale zastosował go na ranę. Kiedy obudził się następnego dnia, zauważył, że rana zaczęła bezboleśnie się goić. Stosował sok jeszcze przez parę dni i rana się zagoiła zupełnie. Stała się bardzo ważna rzecz, bo gdy tatuś stosował sok na ranę, Ari spytała czy mogłaby spróbować zastosować sok na jej ręce na których miała łuszczycę. Spróbowaliśmy najpierw na jednej ręce. Następnego dnia widoczna była lekka poprawa więc zdecydowaliśmy się zastosować sok na obu rękach i szybko zauważyliśmy znacznie lepszą poprawę stanu skóry niż podczas używania przeróżnych specyfików. Od tego czasu Ari pije małą dawkę noni a kiedy potrzebuje, stosuje go na inne sprawy. Stała się jednym z najlepszych „adwokatów” soku noni. Ilekroć przyjaciele albo rodzina nas odwiedzają, zawsze mówi im o noni. To naprawdę jest cud.  

Kathy J., USA 10 kwietnia 2002

 

Stan mojej skóry poprawił się do tego stopnia, że nie tylko wyglądam młodziej, ale także ludzie myślą że usunęłam zmarszczki.

Esther K., USA kwiecień 2001

 

 

Piję sok noni z wielu powodów. Wielką korzyścią dla mnie jest sposób w jaki sok pomaga mi w leczeniu raka skóry. Przez wiele lat odwiedzałem mojego dermatologa co kwartał by usuwał mi podstawowe komórki rakowe płynnym azotem, silnym skórnym kremem (tylko zimą), lub chirurgicznie. Od chwili w której zacząłem pić sok noni, nie potrzebuję jakiejkolwiek operacji a jeżeli pokazuje się nowe miejsce, stosuję sok bezpośrednio na skórę która po kilku zastosowaniach wraca do normalnego stanu. Mój dermatolog jest pod wielkim wrażeniem !

Archie W., CAN 21 kwietnia 2001

 

 

Miałam poważne problemy ze skórą w 1998r. Skóra łuszczyła się na klatce piersiowej i pod pachami i była tak cienka, że wyglądała jak przeźroczysta. Lekarze zrobili kilka badań i między innymi zbadali tarczycę. Nic nie znaleźli. Moja mama powiedziała mi o soku noni soku i spytała czy zacznę go pić. Nie chciałam zaczynać picia jakichkolwiek "soków" ponieważ zaufałam medycznym profesjonalistom. Ale kiedy moja mamusia dała mi butelkę i poprosiła, żebym zaczęła pić dla niej, wtedy rzeczywiście zaczęłam pić. Po pierwszym tygodniu, moja skóra była o.k. i pachy wyglądały lepiej. Mój doktor spytał czy zmieniłam swoją dietę a ja odpowiedziałam mu, że była taka sama - chleb i kawa jak zwykle. Wtedy przypomniałam sobie i powiedziałem mu , że zaczęłam pić jakiś oryginalny sok noni z Tahiti! Gdy opowiedziałem mu wszystko o czym wiedziałem na temat soku noni, powiedział mi: "Ok, pij go nadal. Wygląda na to że ma w sobie kilka substancji odżywczych, które potrzebuje Twój organizm". Od tego czasu piję sok noni każdego ranka i moja skóra, włosy i paznokcie wyglądają wspaniale!

Kari V., Finlandia 10 luty 2002

 

 

Kupowałam specjalny krem do twarzy za 50 $ aby usunąć z niej brązowe plamy. Nic to nie dawało. Dzięki sokowi noni, brązowe plamy w końcu zeszły.

Bertha B., USA kwiecień 2001

 

 

Mam cukrzycę i pijąc sok noni poziom cukru we krwi obniżył się w ciągu trzech miesięcy od 7.4 do 6.0. Już nie łapią mnie także skurcze w nogach. Otwarte owrzodzenia na piętach które miałam od dziesięciu lat – znikło!

Unni H., NORWEGIA 21 kwiecień 2001

 

 

Noni jest wspaniałe! Poprawiło stan moich dziąseł, martwej skóry na stopach, artretyzm, ciśnienie krwi, ADHD moich dzieci i mój styl życia !

Patricia J., CAN kwiecień 2001

 

 

Przez większość mojego życia gimnastykowałem się, grałem w siatkówkę plażową, tenis, jeździłem rowerem i podnosiłem ciężary. Normalnie, przez kilka dni po ćwiczeniach bolą mnie mięśnie. Doświadczałem tego już odkąd byłem nastolatkiem, teraz natomiast mam 74 lata. Jednak, odkąd zacząłem picie dwóch uncji soku noni dziennie tj. od około dwunastu miesięcy, nie doświadczyłem praktycznie żadnych bólów mięśni po gimnastyce.

Inną zauważoną przeze mnie korzyścią picia soku noni jest bardzo duża redukcja nowych podstawowych komórek raka skóry umiejscowionych na mojej skórze. Ostatnio połowa z nich znikła z mojej głowy, rąk i klatki piersiowej w ciągu niecałego miesiąca od momentu rozpoczęcia picia soku noni.

Ed H., USA 15 kwietnia 2003

 

 

 

Mam na imię Glenn i 15 lipca 1995 doznałem ataku serca. 20 lipca 1995 przechodziłem otwartą skomplikowaną operację serca. Powikłania które wystąpiły zmusiły mnie abym poddał się drugiej operacji. Pozostawałem na systemie podtrzymywania życia przez następne 5 dni w bardzo niepewnym stanie. W końcu po miesiącu wyszedłem ze szpitala. Trzykrotnie wracałem na intensywną terapię z powodu komplikacji i każdego razu byłem w stanie krytycznym. Po operacjach serca lekarze przepisywali mi 7 różnych sposobów terapii. Dzisiaj już nie potrzebuję skomplikowanego leczenia! Sok noni nie tylko pozwolił mi by być wolny od leków na receptę, ale także: minęło mi nadciśnienie, wzrok polepszył się, nie jest mi zimno, grypa, bóle głowy oraz rak skóry twarzy w trzech miejscach, minęły. Polepszył mi się także słuch. Rozmiar spodni w ciągu roku zjechał z 38 do 33, znikły problemy z prostatą. Wcześniej lekarze mówili mi że nigdy nie będę mógł ponownie wrócić do pracy a z powodu mojego serca jestem zagrożony śmiercią w każdej chwili reszty mojego życia. Kończę w tym roku 70 lat i mogę z powrotem pracować jako kamieniarz. Jestem bardzo szczęśliwy z tego co sok noni uczynił dla mnie. Jest niezwykłe to co sok noni może robić dla ciebie — ponownie może odbudować twoje komórki.

Glenn L., USA luty 2001

 

Informacje umieszczane na tej stronie służą wyłącznie do celów edukacyjnych, a nie do stawiania diagnozy, rozpoznawania czy sugerowania sposobów traktowania różnych chorób. Stan zdrowia i wszelkie jego zaburzenia winny być konsultowane z właściwymi służbami medycznymi. Nie jest celem tej witryny udzielanie medycznych rad, zalecanie środków bądź branie odpowiedzialności za osoby które decydują się spróbować na sobie.