Skurcze - NONI


Ciągle łapały mnie skurcze w nogach. Najczęściej w nocy w czasie snu. Od czasu jak piję sok noni już więcej nie dostaję tych bolesnych skurczy.

Bruce C., CAN 21 kwietnia 2001

 

Byłam w Hiszpanii by odwiedzić przyjaciółkę z dzieciństwa z którą chodziłam do jednej klasy , a której nie widziałam 37 lat. Przywiozłam jej skrzynkę soku noni i ona zaczęła go pić. Cztery tygodnie później powiedziała mi , że jej ciśnienie krwi unormowało się, odeszły migrenowe bóle głowy ( dostawała je każdego ranka), a także nie dostaje zadyszki kiedy wchodzi do góry schodami. Dwa miesiące później powiedziała mi , że skurcze w nogach, których doświadczała przy codziennym wstawaniu z łóżka też odeszły.

Nimia R., USA 30 czerwiec 2000

 

Mam cukrzycę i pijąc sok noni poziom cukru we krwi obniżył się w ciągu trzech miesięcy od 7.4 do 6.0. Już nie łapią mnie także skurcze w nogach. Otwarte owrzodzenia na piętach które miałam od dziesięciu lat – znikło!

Unni H., NORWEGIA 21 kwiecień 2001

Informacje umieszczane na tej stronie służą wyłącznie do celów edukacyjnych, a nie do stawiania diagnozy, rozpoznawania czy sugerowania sposobów traktowania różnych chorób. Stan zdrowia i wszelkie jego zaburzenia winny być konsultowane z właściwymi służbami medycznymi. Nie jest celem tej witryny udzielanie medycznych rad, zalecanie środków bądź branie odpowiedzialności za osoby które decydują się spróbować na sobie.