Sport - Noni


Mój przyjaciel przedstawił mi oryginalny sok noni z Tahiti. Powiedział: Daję Ci butelkę, spróbuj tego i powiedz mi jak się czujesz. Kiedy brałam sok przez dwa tygodnie moje ciało stało się sprawniejsze. Sok Noni jest bardzo ważną częścią mojego treningu i programu odżywczego. Jest zawsze ze mną, czuję się trochę pusta kiedy go nie mam.

Mika Myllyla , Finlandia - Złota medalistka olimpijska (1994, 1998) w biegach narciarskich.


 

Od kilku lat miałem często zmieniające się ciśnienie krwi, które w granicach 24 godzin czasami spada od 180/120 do 100/75. Ponieważ jestem jeszcze czynnym kolarzem, ten stan nie był nie bez znaczenia. Ponieważ ciśnienie krwi zmieniało mi się w taki sposób, mój lekarz nie przepisał mi na to żadnego leku. Pewnego dnia moja żona dała mi sok noni, który polecił jej nasz przyjaciel. Bez wiary że mi pomoże zacząłem go pić. Ku mojemu zaskoczeniu, zauważyłem że już po 3 dniach wahania się zmniejszyły (Mierzę ciśnienie krwi codzienne.). Dzięki piciu soku noni mam teraz stałe ciśnienie krwi. Także po wyścigu dochodzę do siebie i szybciej regeneruję siły niż moi konkurenci. Codziennie rano i wieczorem piję moją dawkę soku noni.

Peter R., GER 25 Aug 2000


 

Hei (Jak to mówią w Norwegii). Pracuję w Norwegii jako geriatra. Przez całe moje życie jestem także związany z medycyną sportową, a dokładniej z pływaniem. Posiadam aktualny rekord Europy w swojej grupie wiekowej ( 45-50 lat) na 400m kraulem, 200m kraulem i 200 m stylem dowolnym. Zacząłem pić sok pod koniec listopada i mimo iż ostatnio mniej trenowałem przepływałem, poprawiłem moje życiowe rekordy, a na ostatnich Zawodach Mistrzów Norwegii na dystansie 50m stylem klasycznym uzyskałem 33.61s co jest moim najlepszym czasem od ponad dziesięciu lat! Czuję się lepiej pod koniec treningu i wzbudzam zdumienie moja sprawnością, trenujących z nami nastolatków. Wierzę że noni jest rzeczywistą pomocą. Zacząłem go polecać moim pacjentom. Mam nadzieję że w najbliższych miesiącach będę mógł obserwować jego niezwykłe działanie.

Alexander M., NOR 13 kwietnia 2003


 

Przez większość mojego życia gimnastykowałem się, grałem w siatkówkę plażową, tenis, jeździłem rowerem i podnosiłem ciężary. Normalnie, przez kilka dni po ćwiczeniach bolą mnie mięśnie. Doświadczałem tego już odkąd byłem nastolatkiem, teraz natomiast mam 74 lata. Jednak, odkąd zacząłem picie dwóch uncji soku noni dziennie tj. od około dwunastu miesięcy, nie doświadczyłem praktycznie żadnych bólów mięśni po gimnastyce.

Inną zauważoną przeze mnie korzyścią picia soku noni jest bardzo duża redukcja nowych podstawowych komórek raka skóry umiejscowionych na mojej skórze. Ostatnio połowa z nich znikła z mojej głowy, rąk i klatki piersiowej w ciągu niecałego miesiąca od momentu rozpoczęcia picia soku noni.

Ed H., USA 15 kwietnia 2003

 


Dwadzieścia jeden lat uprawiałem wschodnie sztuki walki, a ostatnie cztery lata szczególnie Gracie Jiu-Jitsu. Moje stawy i ciało było zawsze obolałe do tego stopnia, że musiałem brać leki przeciwbólowe 3-4 razy na dzień. Po sześciu dniach picia soku noni, nie potrzebuję już żadnych leków. Nie używam już także żadnych leków ani inhalatorów na alergię. Jakie wspaniałe uczucie! Nie odczuwam potrzeby brania leków. W mojej lodówce zawsze będzie butelka soku noni.

Jason B., USA 8 lipiec 2003

 

 


Miałem problemy z moim łokciem i kolanem. Od czasu jak poję sok noni, zapalenie minęło. Powróciłem do biegania 5 mil dziennie.

Robert D., USA 21 kwietnia 2001

Informacje umieszczane na tej stronie służą wyłącznie do celów edukacyjnych, a nie do stawiania diagnozy, rozpoznawania czy sugerowania sposobów traktowania różnych chorób. Stan zdrowia i wszelkie jego zaburzenia winny być konsultowane z właściwymi służbami medycznymi. Nie jest celem tej witryny udzielanie medycznych rad, zalecanie środków bądź branie odpowiedzialności za osoby które decydują się spróbować na sobie.