Stres / Lęk - NONI


Bardzo cierpiałam z powodu stresu, miałam bardzo mocne bóle głowy i prawie nie spałam. Picie soku noni zmieniło moje życie ponieważ czuję się teraz bardzo dobrze. Nie mam żadnego z tych symptomów, które szkodziły mojemu zdrowiu. Najważniejsze jest to, że jestem w końcu normalną osobą.

Maira C., MEX 21 Apr 2001


 

Moja historia jest prosta. Piję sok noni od około 3 miesięcy i mój nastrój bardzo się poprawił. Jestem matką 3 dzieci (w wieku 7, 6, i 5 lat ) i byłam ciągle zmęczona i zestresowana. Teraz mam więcej energii, czuję się bardzo dobrze i mam ochotę aby bawić się z moimi dziećmi. Nastąpiła u mnie wielka pozytywna zmiana także w innych problemach.

Klaudia A., Meksyk 27 stycznia 2001


 

Sok noni poprawił stan mojego zdrowia i moją zdolność radzenia sobie ze stresem.

Pamela G., USA 21 Apr 2001


 

Cześć. Mam na imię Paul i mieszkam w Australii. Byłem przemęczonym i zestresowanym dziennikarzem pracującym sześćdziesiąt godzin w tygodniu. Po 37 latach w mediach, jestem teraz ,,misjonarzem soku noni''. Kiedy przyjaciel wręczał mi butelkę 22 miesiące temu i opowiadał mi jakie mogę mieć z tego korzyści oczywiście nie wierzyłem mu. W jaki sposób mógłby mi ten zabawny sok z wysp pomóc? Jednak już po sześciu tygodniach picia soku byłem nowym człowiekiem. To się nie spodobało mojej dziewczynie, ponieważ ona nie chciała nowego chłopaka…ona była szczęśliwa z mną. A tak na poważnie - sok noni dał mi fantastyczną energię, śpię lepiej a ból pleców który miałem od 10 lat minął. Teraz podróżuję po całym świecie informując ludzi o soku noni i będę to robił aż do ostatniego dnia życia - chociaż teraz gdy piję sok, może to być bardzo bardzo późno!

Paul M., Australia 20 czerwca 2000


 

Sok Noni dał mi energię i znacznie zmniejszył poziom stresu.

Rebeka B., USA, 12 Listopad, 2002


 

Po pierwszych trzech miesiącach picia soku noni opanowałam mój ciągły stres. Bóle pleców stały się łagodniejsze. Córeczka mająca trzy latka jest silniejsza a mój poziom cukru we krwi spadł od 138 do 109. Kocham ,,suplement noni'' do skóry. Używam go często sama i w przypadku urazów u mojej małej dziewczynki. Dwa tygodnie temu stłukła sobie kolano i natychmiast użyłam na to skórny ,,suplement z noni''.

Supada M., THA 7 luty 2003

 


Od kiedy piję sok noni, wiele „rejonów” mojego zdrowia bardzo się poprawiło: astma, artretyzm, włókniaki i stres.

Rosa R., AUS 25 Jan 2002

Informacje umieszczane na tej stronie służą wyłącznie do celów edukacyjnych, a nie do stawiania diagnozy, rozpoznawania czy sugerowania sposobów traktowania różnych chorób. Stan zdrowia i wszelkie jego zaburzenia winny być konsultowane z właściwymi służbami medycznymi. Nie jest celem tej witryny udzielanie medycznych rad, zalecanie środków bądź branie odpowiedzialności za osoby które decydują się spróbować na sobie.