Syndrom przewlekłego zmęczenia – NONI

 

Moja narzeczona ma syndrom chronicznego zmęczenia i fibromylagię. Ten produkt jest jedynym źródłem ulgi. Dzięki niemu jej życie powróciło do normalności.

Dexter A., USA 30 Jun 2000

 

 

Od wieku 5 lat cierpiałem na dysfunkcję hormonów. Z tego powodu odwiedziłem wielu lekarzy o różnych specjalnościach, ale poziom mojej energii ciągle spadał z powodu chronicznego zmęczenia. Brałem leki homeopatyczne jako dodatek do leków naturalnych, ale mój stan się nie poprawiał. Od około 15 lat cierpiałem także na migreny które potęgowały wyżej wymienione choroby. Od 2 miesięcy piję 2 uncje soku noni dziennie i moje życie wróciło do normy. Żyję bez migren i bez zmęczenia. Dziękuję za sok noni, teraz spędzam moje życie używając tego cudownego produktu.

Joel , Meksyk 5 listopad 2000

 

 

Jestem 47 letnią babcią, byłam kierowcą UPS przez 17 lat. Trzy lata temu diagnoza wykazała mi następujące choroby: fibromylagia, syndrom przewlekłego zmęczenia, upośledzenie odporności zwane CVIGGIDD, zarzucanie kwasu żołądkowego z wrzodem, chroniczne bóle głowy, depresja, zapalenie okrężnicy i zespół cieśni nadgarstka. Doznawałam stałego wycieńczającego bólu i prawie nie mogłam wstawać z łóżka. Brałam jedenaście lekarstw i musiałam co 30 dni chodzić na kroplówkę. Odechciało mi się żyć. Brałam też wiele dodatków żywieniowych ale czułam się coraz gorzej. Po sześciu miesiącach zwolnienia lekarskiego, wyglądało że będę już zupełnie unieruchomiona. Myślałam że życie mam już za sobą, ale cztery miesiące temu mój przyjaciel powiedział mi o soku noni. Zaczęłam picie dwóch uncji dziennie i po dwóch tygodniach zaczęłam nabierać sił. Czułam się lepiej a ból łagodniał! Po sześciu tygodniach odstawiłam wszystkie moje leki i już nie muszę do nich wracać. Czuję się fantastycznie. Ten sok zmienił moje życie! Ja dziękuję Bogu że odpowiedział na moje codzienne modlitwy tym owocowym sokiem. Pomaga wszystkim moim przyjaciołom, rodzinie i tysiącom innych włącznie z dziećmi i zwierzętami. Noni naprawdę jest "Darem od Boga".

Reba, USA 26 czerwca 2003

 

 

Sok Noni całkowicie wyleczył mnie z zapalenia zatok, chronicznego zmęczenia, i wysokiej gorączki. Leżałam w łóżku przez cztery miesiące. Złagodził moją depresję i poważną nerwicę. Brałam dużo antybiotyków które mi nic nie pomagały. W końcu zdecydowałam się na sok noni. Miałam bóle miesiączkowe do czasu kiedy spróbowałam pierwszy raz soku noni. Moja energia zwiększyła się. Sok pomógł mi na wszystkie dolegliwości zdrowotne mojego życia.

Debbie H., USA 30 czerwiec 2000

Informacje umieszczane na tej stronie służą wyłącznie do celów edukacyjnych, a nie do stawiania diagnozy, rozpoznawania czy sugerowania sposobów traktowania różnych chorób. Stan zdrowia i wszelkie jego zaburzenia winny być konsultowane z właściwymi służbami medycznymi. Nie jest celem tej witryny udzielanie medycznych rad, zalecanie środków bądź branie odpowiedzialności za osoby które decydują się spróbować na sobie.