Toczeń - NONI

 

Wspaniale, ten sok jest dla mnie cudem. Miałam toczeń od 11 lat. Teraz mam 32 lata. Kiedy zaczęłam picie soku noni, objawy minęły. Teraz faktycznie żyję bez bólu i obaw. Mam więcej energii niż kiedykolwiek, znacznie więcej i chętniej poświęcam czas mojej rodzinie niż mogłam robić to przedtem. Dziękuje Boże za sok noni; będzie w moim życiu zawsze. Jeżeli masz toczeń sugeruję Ci spróbować soku noni !

Kisha J., USA 2 marca 2003

 

 

Mam toczeń. Zamówiłem skrzynkę soku noni, a kiedy dostarczono mi ją nie wiedzieć czemu postawiłam ją w kącie i nie otwierałem kilka tygodni. Wtedy mój przyjaciel, który mi ją wysłał spytał dlaczego nie piję? Przypomniałem sobie o skrzynce i zacząłem pić sok a osiem dni później ból w moich kolanach minął! Byłem zdumiony!

Barry B., USA 25 styczeń 2002

 

 

Jak noni sok zmienił moje życie?

-Podniósł poziom energii

-Mniej się denerwuję

-Przestałem obgryzać paznokcie

-Mam gładszą skórę

-Ściemniały mi włosy (mniej siwych)

-Łuszczyca prawie całkiem zniknęła

-Toczeń syna jest dużo, dużo łagodniejszy

Charles S., USA 30 czerwca 2000

 

 

W lipcu 1998, byłam hospitalizowana z powodu zastoinowej niewydolności serca, wątroby i niewydolności nerki. Ból mnie torturował i byłam odwodniona. W czasie pobytu w szpitalu wykryto u mnie toczeń. Zaczęłam picie tego niezwykłego soku z Polinezyjskich Wysp. Na początku piłam 2 uncje przez tydzień i wtedy przeczytałam książkę dr. Solomona jak brać ten produkt. Wtedy zwiększyłam moją dawkę do 8 uncji dziennie i po 17 miesiącach byłam wolna od bólu i osiągnęłam wspaniały stan zdrowia. Teraz zmniejszyłam dawkowanie do 4 uncji dziennie. Mając 72 lata, czuję się o wiele lepiej niż kiedykolwiek czułam się w moim życiu! Przez lata miałam niedoczynność tarczycy, chroniczną anemię, chorobę Reynauda i 10 lat zakażeń gronkowcami. Wyglądam teraz tak samo jak gdy miałam 60 lat; budzę się każdego ranka i cały dzień jestem BEZ BÓLU!!! Od roku nie potrzebuję już żadnych leków na toczeń. Jakie cudowne mam teraz życie z powodu tego wspaniałego PRODUKTU!

Doris G., USA 9 września 2002

 

 

Cierpiałam na nadciśnienie krwi, artretyzm, osteoartretyzm, problemy z sercem i systematyczny toczeń. Po piciu soku noni czuję się o wiele lepiej i pracuję o wiele lepiej. Chcę pić sok noni zawsze.

Ann Marie E., USA 21 kwietnia 2001

 

 

Zdiagnozowano mi SLE ( toczeń rumieniowaty układowy ) w czerwcu 2001r. Zacząłem pić sok noni w październiku 2001 i nie mam już żadnych objawów tej choroby. Wróciłem do pracy na pół etatu. Będę pić sok noni przez resztę mojego życia!

Bjorn Arne., Norwegia 11 listopad 2002

Informacje umieszczane na tej stronie służą wyłącznie do celów edukacyjnych, a nie do stawiania diagnozy, rozpoznawania czy sugerowania sposobów traktowania różnych chorób. Stan zdrowia i wszelkie jego zaburzenia winny być konsultowane z właściwymi służbami medycznymi. Nie jest celem tej witryny udzielanie medycznych rad, zalecanie środków bądź branie odpowiedzialności za osoby które decydują się spróbować na sobie.