Choroby wątroby - NONI

 

Miałam bardzo chorego syna. 2 lata leżał w szpitalu. Miał powiększoną wątrobę i problemy z trzustką. Miał problemy z przyswajaniem cukrów ponieważ miał niedobór enzymu sacharazy i jak przyjął z pokarmem jakiekolwiek cukry od razu miał wzdęty brzuch. Tracił bardzo na wadze - w wieku 7 lat ważył tylko15 kg. Lekarze rozkładali ręce bo nie wiedzieli co z nim dalej robić. Półtora miesiąca temu zaczął pić sok noni, choć nie bardzo chciałam wierzyć że jest coś takiego co ma tak szerokie działanie zdrowotne. Od czasu gdy stosuje sok noni wyniki zaczęły się poprawiać, wątroba wróciła do normy, trzustka zaczęła lepiej pracować, zaczyna lepiej przyswajać cukry . Przybył na wadze, waży 20 kg, normalnie zaczyna jeść, lepiej śpi. Był bardzo nerwowy, miał problemy z koncentracją, teraz lepiej się uczy. Ja miałam problemy z nadciśnieniem, z depresją z powodu problemów dziecka, teraz wszystko jest ok. Także moja mama miała nadciśnienie, teraz ciśnienie wróciło do normy.

Monika Ł., Polska, czerwiec 2008

 

 

Kiedy mój syn zaczął mieć problemy z wątrobą, dowiedziałam się o noni. Pomogło jemu, mojemu mężowi i ja też miałam pozytywne wyniki. Noni jest bardzo efektywne. Ostatnie badania wykazały że mój syna ma wątrobę zdrowszą niż w czasie gdy nie miał z nią jeszcze problemów.

Shizuko., Japonia 21 kwietnia 2001

 

 

To jest historia o moich początkach z sokiem noni i jest to niewiarogodna historia mojego przyjaciela. Nazywa się Mark I. i mieszka w Pocatello w Idaho.

Kiedy emailem zaprezentowano mi noni, przypomniałam sobie o problemie Marka z zapaleniem wątroby typu C (Chronicznym). Chciałam mu pomóc w jakiś sposób i właśnie sok noni mógł być tym sposobem. Powiedziałam mu o soku i spytałam czy zrobiłby coś dla mnie i spróbowałby go … odpowiedział – „tak”. Trzy dni później zadzwonił do mnie by mi powiedzieć, że od wielu miesięcy nie czuł się tak dobrze i chciał się dowiedzieć o soku czegoś więcej. Od tego dnia nigdy nie przestał pić soku (z wyjątkiem dni kiedy kończy się butelka!). Jego doktor jest zdumiony poprawą i powiedział mu by robił nadal to coś co robi… wiemy co. Dzięki za ten zdumiewający produkt…

Ellis D. i Mark I., USA 31 lipca 2000

 

 

Nasza córka była w bardzo ciężkim stanie po wypadku samochodowym i zaraziła się zapaleniem wątroby typu C po transfuzji krwi w lipcu 1999. Zaczęliśmy dawać jej noni na początku stycznia 2002. Rozpoczęła rehabilitację w maju 2002 i jej stan się poprawiał. Następnie nie jedna, ale dwie próby potwierdziły, że już nie ma zapalenia wątroby typu C. Znaliśmy kilka historii innych konsumentów soku którzy mieli podobne wyniki, ale teraz mamy nasze własne potwierdzające świadectwo.

Debbie L., USA 30 listopada 2002

 

Kilka miesięcy temu opowiedział mi o soku noni ktoś, kto był chory i otrzymał butelkę od przyjaciela. Osoba która mi to opowiadała poinformowała mnie o gojących właściwościach soku. Moja córka ma zapalenie wątroby typu C od 15-20 lat, jednak teraz weszła w stadium choroby gdy symptomy zaczynają być widoczne. Jednym z głównych objawów tej choroby w jej przypadku jest krańcowe zmęczenie. Wiedziałam że musi zacząć picie soku. Na początku mówiła że nie czuje różnicy, jednak po czwartym lub piątym dniu powiedziała mi o niespodziance która ją spotkała dzień wcześniej. Zdała sobie nagle sprawę, że dawno nie mogła tyle zrobić bez zmęczenia. Codziennie czuje się lepiej, i robi więcej. Pije sok dwa miesiące. Mój syn, który przechodzi dwubiegunową depresję, też pije i powiedział mi pewnego dnia: "Wiesz mamusiu, już nie mam chandry i lepiej się czuję". Piję sok i muszę powiedzieć, że moja energia i stan ducha podniosły się od pierwszego dnia. Mój partner, który też pije sok już nie cierpi na objawy alergii i uciążliwy kaszel który zawsze miał! Jakim darem jest ten sok!!!

Janet K., USA 12 listopad 2002

 

 

Piłem sok noni po operacji serca. Moje wysokie ciśnienie krwi spadło do normalnego poziomu. Miałem w krwi bakterie, które szkodziły zastawkom mojego serca, nerkom i wątrobie. Bakterie znikły a poziom ciśnienia krwi jest teraz normalny. Dziękuję za sok noni. Dziękuję!

Grane. B., AUT 4 listopad 2000

Informacje umieszczane na tej stronie służą wyłącznie do celów edukacyjnych, a nie do stawiania diagnozy, rozpoznawania czy sugerowania sposobów traktowania różnych chorób. Stan zdrowia i wszelkie jego zaburzenia winny być konsultowane z właściwymi służbami medycznymi. Nie jest celem tej witryny udzielanie medycznych rad, zalecanie środków bądź branie odpowiedzialności za osoby które decydują się spróbować na sobie.