Infekcje/Wirusy - NONI

 

Miałam infekcje pęcherza z którymi nie mogłam sobie poradzić. Próbowałam różnych leków, także medycyny naturalnej i nic. Mąż pił noni i zachęcał mnie do spróbowania ale ja sobie żarty robiłam z tego soku bo nie wierzyłam że ma tak szerokie zastosowanie. Wreszcie zdecydowałam się sprobować poniewaz nic innego nie działalo. Najpierw w tajemnicy przed mężem piłam 30 ml Pure na szklankę wody trzy razy dziennie, później już jawnie. Po niedługim czasie infekcje przeszły. odstawiłam sok jak już byłam pewna że nic mi nie jest, ale niestety po pewnym czasie wróciły. Zaczęłam z powrotem pić Noni Pure w tych samych dawkach i szybko infekcje znikły.

Alina, Polska styczeń 2020

 

W styczniu 2003, mój syn mający wtedy czternaście miesięcy, ciężko zachorował. Miał bardzo wysoką gorączkę i mocny kaszel. Wspólnie z mężem zawieźliśmy go do szpitala gdzie nam powiedziano że ma infekcję w klatce piersiowej co może być łagodnym stanem zapalenia płuc. Gdy wypisano receptę pozwolono nam iść do domu ponieważ syn dobrze oddychał. Po pięciu dniach na antybiotykach nadal bardzo mało jadł i pił, nie wspominając o tym, że był strasznie obolały. Zabrałam go do doktora ale on powiedział żebym była cierpliwa, bo infekcja klatki piersiowej powoli przechodzi. Przypomniałam sobie że słyszałam kiedyś o noni i zdecydowałam się kupić butelkę. Zaczęłam dawać synowi trzy łyżeczki do herbaty dziennie. Nie mogłam uwierzyć, ale po dwóch dniach jadł i pił jak dawniej i był bardzo zadowolony. Trzy miesiące później złapał gorączkę więc dałam mu znów sok. Gorączka przeszła lecz następnego dnia znów się nasiliła. Trochę spanikowałam, lecz zamiast zabrać go natychmiast do lekarza, zwiększyłam mu dawkę noni z dwóch łyżeczek do herbaty dziennie (jak zawsze) do trzech uncji dziennie. Po trzech dniach mój syn był ponownie zupełnie zdrowy. Mogę tylko sobie wyobrazić co mogłoby się zdarzyć gdyby nie noni. Moja rodzina jest bardzo wdzięczna za ten cudowny owoc.

Barbara K., Canada 5 kwietnia 2003

 

 

Miewałam 24 godzinną grypę lub zatrucie pokarmowe – nie byłam pewna co? Objawy pasowały do obu – nudności, wymioty, straszna biegunka, osłabienie, zawroty głowy. Przychodziło nagle, w ciągu godziny zaczynałam się czuć bardzo źle. Zaczynało się około 21:30 i o 6:00 rano byłam odwodniona. Taka byłam słaba że ledwo mogłam chodzić. Miałam skurcze mięśni na całym ciele. Miałam zawroty głowy a usta były nadzwyczaj suche. Moje serce biło szybko i nieregularnie. Wydaje mi się że poziom cukru we krwi miałam bardzo niski. Zdecydowałem się wypić 5 uncji soku noni. W ciągu 5 minut wszystkie z powyższych objawów znikły!! To było dla mnie prawdziwym ratunkiem. Dziękuję noni ponownie.

Ann Marie D., USA 21 kwietnia 2001

 

 

Często miewałam infekcje górnych dróg oddechowych i przeziębienia. Uwolniłam się od nich dzięki piciu soku noni.

Annie D., USA 30 Jun 2000

 

 

Syn mojego brata wrócił do domu z wirusem żołądka. Następnego dnia brata córka złapała wirusa a kolejnego dnia jego żona. On nie uległ zarażeniu. Był jedyną osobą w domu pijącą noni.

Jerri C., USA 30 czerwca 2000

 

 

Odkąd zaczęłam pić sok noni, poziom mojej energii mocno wzrósł. Mój mąż Charlie miał wirusy w płucach, które powodowały że często bywał tak zmęczony, że spał po osiemnaście godzin dziennie. Zaczął pić sok i teraz powraca do zdrowia. Kiedy wstaje, mówi że przyszedł czas na noni… tak jesteśmy oboje zachwyceni. Moja alergia już nie jest tak dokuczliwa jak kiedyś. Dziękuję noni.

p.s. Charlie ma 82 lata.

Joyce S., USA 11 listopad 2002

 

Przez wiele lat byłam osłabiona, ciągłe zapalenia pochwy i objawy niskiego poziomu cukru we krwi. Pijąc noni czuję się o wiele lepiej. Już nie miewam okresów zmęczenia, zapalenia pochwy czy objawów niskiego poziomu cukru. Moja córka pociągała nosem każdego ranka, co kończyło się bardzo często gorączką lub prowadziło do zakażenia ucha. Codziennie dawałam jej około 1 łyżeczki do herbaty soku noni i teraz już nie pociąga nosem i rzadko choruje. Tak samo ze z mną. Dzięki Bogu za to że dowiedziałam się o tym produkcie.

L. Maranowski, USA 16 grudnia 2002

 

 

W przedszkolu mojej wnuczki często występują epidemie wysokiej gorączki z objawami grypy . Od kiedy pije noni przechodzi to bardzo łagodnie, podczas gdy wszystkie inne dzieci ciężko chorują. Zdarzyło się to już dwukrotnie. Każdego ranka mówi mi “Nie zapomnij mojego noni, babuniu.”

Mary Lou J., USA kwiecień 2001

 

 

Mój syn miewał wysoką gorączkę cztery, pięć razy w roku. Każdorazowo jego temperatura osiągała prawie 40st.C i trwało to około tygodnia. Podczas gorączki którą miał w marcu 1998 zaczęłam mu dawać jedną uncję soku noni co 1,5 do 2 godzin. Następnego dnia gorączka minęła. Od tamtego czasu miał gorączkę tylko jeden raz (w ciągu 3 lat) czas z temperaturą 39st. C i to tylko przez jeden dzień. Cała nasza rodzina zakochała się w soku noni.

Susan L., Tajwan kwiecień 2001

 

 

Przechodzę zrastanie się złamanej kości w 99% bezbolesne przez picie soku noni. Nie biorę żadnych leków na osteoporozę. Też na zatoki, infekcje czy alergię. Jaki cudowny produkt.

Barb K., USA 27 czerwca 2002

 

 

Ostatnio miałam zapalenie gardła. Usłyszałam o soku noni i zaczęłam płukać nim przez dwa dni. Objawy po tych dwóch dniach minęły. Właśnie teraz kiedy to piszę mam katar. Wypiłam sok noni kilka minut temu i objawy znikły.

Michelle, USA 16 grudnia 2002

 

 

Piłem sok noni po operacji serca. Moje wysokie ciśnienie krwi spadło do normalnego poziomu. Miałem w krwi bakterie, które szkodziły zastawkom mojego serca, nerkom i wątrobie. Bakterie znikły a poziom ciśnienia krwi jest teraz normalny. Dziękuję za sok noni. Dziękuję!

Grane. B., AUT 4 listopad 2000

Informacje umieszczane na tej stronie służą wyłącznie do celów edukacyjnych, a nie do stawiania diagnozy, rozpoznawania czy sugerowania sposobów traktowania różnych chorób. Stan zdrowia i wszelkie jego zaburzenia winny być konsultowane z właściwymi służbami medycznymi. Nie jest celem tej witryny udzielanie medycznych rad, zalecanie środków bądź branie odpowiedzialności za osoby które decydują się spróbować na sobie.