Refluks (zarzucanie kwasu żołądkowego)   - NONI

 

Po spróbowaniu wszystkiego co jest dostępne na rynku, włączając leki przepisane przez moich lekarzy, sukces był marginalny. Miałam tak silne zarzucanie kwasu żołądkowego, że musiałam bardzo uważać dosłownie ze wszystkim, włącznie ze sposobem w jaki schylałam się aby uprawiać ogród lub gdy przewracałam się w łóżku.  Każdy mój nieuważny ruch rozpalał moje gardło. Jedyną radą, którą lekarze mi dali po wyczerpywaniu wszystkich innych opcji, było usuwanie "problemowej" żywności z mojej diety. Doprowadziło to do takiego stanu, że jedynym posiłkiem który mogłam jeść był ryż z bardzo małym dodatkiem warzyw. Przyjaciel zaproponował mi noni. Byłam gotowa by coś spróbować!

Po niecałym tygodniu picia soku zaczęłam przesypiać całe noce. Pod koniec miesiąca powróciłam do jedzenia wszystkiego na co miałam ochotę i schylania się przy uprawianiu ogródka bez niepokoju,  że  nieostrożny  ruch  spowoduje pieczenie w moim gardle. Piłam jedną uncję noni rano i jedną uncję wieczorem. Sok pracował cudownie.  Powiedziałam moim lekarzom co piłam i jak mi to pomagało. Mój lekarz rodzinny był tak zachwycony że nie robił nic innego tylko potrząsał ze zdumienia głową i poprosił mnie o butelkę.

Jolene, USA 29 maja 2003

 

 

Sok noni zmienił moje życie. Już nie cierpię na zarzucanie kwasu żołądkowego (refluks) ani na bóle miesiączkowe z którymi żyłam przez 8 lat. To jest naprawdę błogosławieństwo.

Heather I., Kanada 25 styczeń 2002

 

 

Sok noni zmienił moje życie. Dał mi więcej energii i pomógł rozwiązać moje problemy z zarzucaniem kwasu żołądkowego.

Robert D., USA 25 styczeń 2002

 

 

Sok pomógł mi na chroniczny bólowi pleców, zarzucanie kwasu żołądkowego (reflux) i wyrównanie poziomu cukru we krwi. Dał mi energię i dobre samopoczucie.

Terry S., USA 21 kwietnia 2001

 

 

Cierpiałem na dokuczliwą zgagę i zarzucanie kwasu żołądkowego (refluks).  Po  trzech  tygodniach picia soku zauważałem , że nie mam więcej zgagi. Zredukowałem branie dwu Pepcidów do zera.

Charles L., USA 30 czerwiec 2000

 

 

 

 

Informacje umieszczane na tej stronie służą wyłącznie do celów edukacyjnych, a nie do stawiania diagnozy, rozpoznawania czy sugerowania sposobów traktowania różnych chorób. Stan zdrowia i wszelkie jego zaburzenia winny być konsultowane z właściwymi służbami medycznymi. Nie jest celem tej witryny udzielanie medycznych rad, zalecanie środków bądź branie odpowiedzialności za osoby które decydują się spróbować na sobie.