Zatoki - NONI

 

Poznałam sok noni we wrześniu 1997. Zaczęłam pić w tym samym czasie jak miałam niepokojące wyniki badań na przewlekłe zapalenie zatok. Teraz nie muszę już korzystać z inhalatorów czy zastrzyków na alergię. Sok także pomógł moim córkom (bliźniaczkom) na dławiec krtaniowy i ciągły katar. Mój syn miał także bardzo dobre wyniki. Wszyscy mamy! Zaczęłam się dzielić informacjami o soku z każdym z kim się spotkam. Bez wątpliwości, sok noni całkowicie zmienił moje życie!

Dianne, CAN 15 czerwca 2001

 

 

Sok Noni całkowicie wyleczył mnie z zapalenia zatok, chronicznego zmęczenia, i wysokiej gorączki. Leżałam w łóżku przez cztery miesiące. Złagodził moją depresję i poważną nerwicę. Brałam dużo antybiotyków które mi nic nie pomagały. W końcu zdecydowałam się na sok noni. Miałam bóle miesiączkowe do czasu kiedy spróbowałam pierwszy raz soku noni. Moja energia zwiększyła się. Sok pomógł mi na wszystkie dolegliwości zdrowotne mojego życia.

Debbie, USA 30 czerwiec 2000

 

 

Cierpiałem przez dziesięć lat na zatokowe bóle głowy i zakażenia. Od kiedy piję sok noni (około cztery miesiące) nie miałem żadnego zatokowego bólu głowy. Mogę normalnie żyć dzięki sokowi noni.

Gary, USA 26 kwietnia 2003

 

 

Zaczęłam picie soku noni siedem tygodni temu i od tego czasu poziom mojej energii rośnie. Sok noni zmienił moje życie. Już nie mam nadkwasoty, bóle w rękach i nadgarstkach minęły, ból w kolanach minął i nie używam żadnych leków na zatoki od ponad miesiąca. Mogę chodzić schodami w górę i w dół bez zadyszki. Mogłabym mówić i mówić o tym soku tak bardzo zmienił moje życie. Dlaczego nie ma zmienić twojego?

Mary , USA 2 kwietnia 2003

 

 

Mojej sześcioletniej córce minęło zakażenie zatok i uciążliwy kaszel. Zaczęłam od dawania jej 26 kropli ekstraktu dziennie i w ciągu trzech dni wszystkie oznaki choroby minęły. Od tej pory kontynuuję podawanie jej 13 kropli noni dziennie i nie ma już żadnego nawrotu symptomów. Przed piciem soku noni musiała być na antybiotykach by osiągnąć takie wyniki! Używam regularnie soku i zauważyłam znaczne zmniejszenie objawów mojej astmy i chronicznego zapalenia oskrzeli. Faktycznie nie musiałam szukać porad lekarskich odkąd zaczęłam używać soku (według mnie jest to niezwykłe!)

Evelyn, USA 25 listopad 2002

 

 

Piję sok noni od ponad roku! Utrzymuje mnie w zdrowiu i już przez długi czas nie zapadam na zapalenie zatok tak jak to było wcześniej. Chorowałam także na zapalenie oskrzeli—nie choruję na nie od chwili rozpoczęcia picia soku! Kiedyś nie było dnia żebym nie czuła się chora! Sok pomaga mi w wielu sprawach takich jak ból zębów, zakażenia ucha , stłuczenia czy skaleczenia. Pomógł szybko zagoić blizny! Jestem bardzo szczęśliwa — sok noni stał się dla mnie artykułem pierwszej potrzeby! Używam go na wszystko, nawet do kąpieli! Jest rzeczywiście moim ratunkiem!

Debbie, USA 19 sierpień 2001

 

 

 

Mam całą gamę dolegliwości, włącznie z astmą, cukrzycą, alergiami i zapaleniem zatok. Pod koniec ostatniej ciąży doszło wysokie ciśnienie krwi i ból pleców. To był ból który w końcu przekonał mnie aby spróbować sok noni. Brałam ibuprofen i byłam niezdolna by cokolwiek zrobić bez leków przeciwzapalnych. Mój przyjaciel dał mi broszurę o soku noni w której był kliniczny dowód zahamowania enzymu cox 2. Spróbowałam soku i nie tylko nie miałam żadnej alergicznej reakcji, ale w ciągu kilku godzin ból zmniejszył się o około 80%! Ponadto w ciągu 6 tygodni chodziłam do mojego doktora i ponieważ ciśnienie krwi było dość niskie, więc zredukował mi leki o połowę. Mój A1C (poziom cukru we krwi) spadł z 7.4 do 6.2. Stan moich zatok znacznie się poprawił, więc nie musiałam już brać 2-4 razy dziennie pseudofedu a częstotliwość zażywania leków na astmę zmniejszyłam do około 25%. Pięć miesięcy później zredukowaliśmy leki na ciśnienie krwi znów o połowę. Jestem teraz na najniższej możliwej dawce i liczę na to, że wkrótce zupełnie zrezygnuję z leków. Sok noni jest dla zdrowia strzałem w dziesiątkę.

Julie, USA 28 luty 2002

 

 

Piję sok noni od 5 lat. Zacząłem pić ze względu na problemy z zatokami. Jestem szczęśliwy mogąc poinformować, że nie wziąłem antybiotyku od 5 lat (właściwie to dorastałem biorąc je ciągle na problemy z zatokami). Jestem też perkusistą i gram na marimba i swego czasu miałem duże zgrubienia w stawach moich rąk i palców. Wkrótce po rozpoczęciu picia soku noni, zgrubienia zmniejszyły się w znacznym stopniu tak że nie czułem bólu w czasie gdy grałem długie koncerty . Nigdy nie przestanę pić tego soku.

Matthew, USA 25 luty 2002

 

 

Kocham mój sok. Nie biorę już ŻADNEGO leku. Nie mam astmy! Nie mam bólów zatok, głowy. Jestem teraz inną osobą. Moja energia jest jak dynamit. Żyję pełnym produktywnym życiem dzięki sokowi noni!

Mary Beth, USA 21 kwietnia 2001

 

 

Zanim rozpoczęłam pić sok noni, cierpiałam na codzienne bóle głowy i migreny co najmniej dwa razy w miesiącu lub częściej. Miałam także spore problemy z zatokami i alergią oraz artretyzm w plecach i ramionach. Między trzecim a czwartym miesiącem picia soku noni zauważyłam duży zwrot w moim stanie zdrowia. Od lutego 2001 nie miałam bólu głowy czy jakiegokolwiek bólu innego rodzaju . Jest tak wspaniale bez codziennego bólu głowy. Mój artretyzm także złagodniał. Dziękuję Bogu za sok noni.

Shirley, USA 21 kwietnia 2001

 

 

Wreszcie po 22 latach bólu przesypiam całe noce. Trwający całe życie zatokowy ból głowy nie jest już dla mnie problemem!

Stan, USA 2001

 

 

Moja droga przyjaciółka, która wiedziała że jestem ciągle zmęczona i zdekoncentrowana, zaproponowała mi noni. Byłam ogromnie sceptyczna ale zdecydowałam się spróbować. Po tygodniu picia soku przez całą moją rodzinę wzrosła nasza energia i wszyscy poczuliśmy lepiej. Po około trzech tygodniach z powodu lenistwa przestałam picie soku podobnie jak to robię z witaminami z mojej apteczki, na które wydałam przez wiele lat setki dolarów. Moja córka kontynuowała codzienne picie soku. Od czasu jej urodzenia obie brałyśmy leki na alergię i strasznie cierpiałyśmy kiedy któregoś zabrakło. Leki się skończyły i zanim kupiłam następne alergia wróciła. Budziłam się z mokrymi oczyma, bez głosu z bólem zatok. Taki stan trwał tygodniami. Byłam w tak marnym stanie że nawet musiałam opuścić dwa dni pracy z tego powodu. Córka jednak, nigdy nie przestała pić soku. Nawet podobało jej się to, że musiałam wycierać mój nos podczas gdy ona nie musiała, ponieważ piła noni! Cóż można więc dodać? Wszyscy powróciliśmy do codziennego picia noni i czujemy się O WIELE LEPIEJ!!

Helenmarie, USA 11 kwietnia 2003

 

 

Po sześciu tygodniach moje problemy z zatokami skończyły się. Sok pomógł mi też na artretyzm, polepszył wzrok a także wzrósł poziom mojej energii. Od trzech lat miałem niemal całkiem siwe włosy, teraz ponownie zaczynają ciemnieć. Mój przyjaciel, który miał reumatoidalny artretyzm, jeździł wózkiem golfowym, ponieważ chodzenie było dla niego zbyt bolesne. Po piciu dwóch uncji noni dziennie przez dwa tygodnie, odstawił swój wózek golfowy ponieważ nie musi już go używać.

Thayer, USA 30 czerwca 2000

 

 

Kiedy piłem pierwszy raz sok noni nie miałem pojęcia co to jest! Zalecono mi go z powodu mojego artretyzmu. Tymczasem dzięki niemu zaszły w moim organizmie wielkie pozytywne zmiany. Ból opuścił mnie po czterech dniach! Zatoki już mi nie dokuczają, mogę spać lepiej i jem mniej! Moja pamięć i mój wzrok się poprawiły. Również stan mojej skóry poprawia się cały czas. Mogę pracować siedem pełnych dni w naszym własnym sklepie.

Jan, Australia 21 kwiecień 2001

 

 

Nigdy nie znałam produktu, który by tak działał jak sok noni. Rok temu, miałam chroniczne zapalenie oskrzeli, straszne alergie, problemy z zatokami, artretyzm w obu kolanach i rękach, problem z dwoma dyskami w dole pleców i ból ramion i szyi. Lekarze mówili mi że potrzebowałam zamian chirurgicznych kolana już ponad 20 lat temu ale obecnie nie byłam na operację dobrym kandydatem z powodu mojego wieku. Zalecano mi jakieś leczenie i przebywanie w cieple. Dowiedziałam się, że moje życie nigdy nie będzie lepsze niż było obecnie i że muszę żyć z ciągłym bólem i 75 kilogramami wagi której nabrałam przez lata bezczynności i bólu.

Przyjaciel skierował mnie do Dr Henry by pomógł mi na ból kolana. Po paru miesiącach leczenia, doktor mówił mi że potrzebuję dużo chodzić dla ćwiczeń (było to dla mnie trudne) i wyciągać się na podłodze. Śmiałam się z niego i mówiłam mu że gdybym położyła się na podłodze to już nigdy nie wstałabym. Zaczynałam chodzenie i rozciąganie na moim łóżku. Podczas kuracji Dr. Henry po około 4 miesiącach, zaproponował mi sok noni. Zaczęłam branie 4 uncji (60ml) dziennie (2 uncje rano i 2 uncje wieczorem). Wyniki okazały się zaskakujące.

Wkrótce miałam więcej energii i zaczęłam robić więcej rzeczy niż mogłam robić w ostatnich latach. Artretyzm w moich rękach odchodził, i już nie miałam jakichkolwiek oznak zapalenia oskrzeli. Wstrzymałam branie 3 Tavist D’s dziennie na moje zatoki i alergię ponieważ moje zatoki i problemy z alergią minęły. Odczułam ulgę od bólu, w moich kolanach, dole pleców, ramionach i szyi. Najbardziej ekscytuję się tym , że po około 7 miesiącach picia soku noni, mam dużo energii i ulgę od bólu a także schudłam o 25 kilo. Dwa razy dziennie wyciągam się na podłodze, chodzę 4 razy na tydzień po 30 minut i gimnastykuję się 2 godziny dziennie, 4 razy w tygodniu. Jeszcze rok temu, nie mogłam się nawet podnieść. Mogę pracować 12 godzin dziennie, 5 - 6 dni w tygodniu. Wstaję około 5 rano każdego ranka i idę do łóżka około godz. 23 każdej nocy. Czuję się świeżo i bez zmęczenia zupełnie odwrotnie niż to było przedtem.

Ten produkt ma cudowne własności które mogą pomagać tak wielu ludziom. Chcę dzielić się tym z wszystkimi z którymi rozmawiam. Dziękuję Bogu za stworzenie tego cudownego owocu. Chcę podziękować Dr Henry za podzielenie się tym sokiem ze mną, który zabrał stały ból i dał mi nowe nastawienie i całkiem nowe życie.

Diane, USA 29 marca 2001

 

 

 

 

Informacje umieszczane na tej stronie służą wyłącznie do celów edukacyjnych, a nie do stawiania diagnozy, rozpoznawania czy sugerowania sposobów traktowania różnych chorób. Stan zdrowia i wszelkie jego zaburzenia winny być konsultowane z właściwymi służbami medycznymi. Nie jest celem tej witryny udzielanie medycznych rad, zalecanie środków bądź branie odpowiedzialności za osoby które decydują się spróbować na sobie.