Zgaga - NONI

 

 

Odkąd zaczęłam pić sok noni, mój żołądek pracuje o wiele lepiej; nie mam więcej zgagi. Miałam wodę w kolanie i bardzo mnie to bolało. Tamten ból minął. Miałam ból  pięty (ostrogi) i także minęło. Dziękuję Bogu za sok noni.

Lillian, USA 11 kwietnia 2003

 

 

Zaczęłam picie noni na przewlekłe bóle pleców. Cierpiałam przez kilka lat, żyjąc na lekach przeciwbólowych i z powodu braku snu.  Minęły  dwa  miesiące  odkąd  nie  muszę już brać jakiegokolwiek leku na ból i przesypiam całe noce. Innym sukcesem o którym mogę powiedzieć jest fakt, że dzięki piciu noni nie muszę już brać przepisanego mi leku na przewlekłą zgagę - Losec.

Reese M., Canada 1 sierpień 2003

 

 

Cierpiałem na dokuczliwą zgagę i zarzucanie kwasu żołądkowego (refluks).  Po  trzech  tygodniach picia soku zauważałem , że nie mam więcej zgagi. Zredukowałem branie dwu Pepcidów do zera.

Charles L., USA 30 czerwiec 2000

 

 

Poznałem  sok  noni  pod  koniec  maja  poprzez  moją  córkę.  Byłem  otwarty na produkty naturalne ale byłem sceptyczny w stosunku do tylu zastosowań soku noni. To brzmiało zbyt pięknie żeby było prawdziwe! Po około trzech tygodniach picia soku rano i wieczorem (pół godziny przed posiłkiem, dwie do trzech uncji dziennie) ból pleców przeszedł w około 99%! Faktycznie brałem go na polepszenie skóry i włosów!

Inna korzyścią, która mnie ucieszyła jest zupełnie zniknięcie częstych niestrawności i zgagi.

Używam noni na moje naskórki i paznokcie!

Moja szwagierka bierze sok na poważne stany depresji. Odczuła wyraźne polepszenie po trzech dniach picia soku i mogła przerwać branie leków antydepresyjnych! Daję sok także mojemu złotemu psu myśliwskiemu z powodu jego skórnej wysypki. On kocha to! Sok noni jest darem Bożym. Jestem tak wdzięczny za wiele korzyści które przyniósł mojemu zdrowiu!

Jan G., USA 12 kwietnia 2003

 

 

 Dzięki sokowi noni minął mi ból dołu pleców, zgaga, i artretyczny ból rąk. Mój mąż mógł zredukować o połowę leki na nadciśnienie i odszedł mu ból ramienia.

 

Jan D., USA 21 kwietnia 2001

Informacje umieszczane na tej stronie służą wyłącznie do celów edukacyjnych, a nie do stawiania diagnozy, rozpoznawania czy sugerowania sposobów traktowania różnych chorób. Stan zdrowia i wszelkie jego zaburzenia winny być konsultowane z właściwymi służbami medycznymi. Nie jest celem tej witryny udzielanie medycznych rad, zalecanie środków bądź branie odpowiedzialności za osoby które decydują się spróbować na sobie.